SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przechowywanie supli i odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 733 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16923
Kiedy kupujemy suple w puszkach albo kapsach to nie ma problemu z przechowywaniem, ale gdy ktoś ma np. gainera w folii to wtedy może być problem z przechowywaniem. Chodzi oto, że do wnętrza przedostaje się powietrze i wilgoć. Tu nasuwa się pytanie czy to nie szkodzi? A jeśli tak to co polecacie robić z suplami zakupionymi w folii?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
trzymać w suchym miejscu

kiedyś zakładałem jakieś gumki recepturki, albo jakimś spinaczem zapinałem - teraz mi się nie chce

ew jak Cie to bardzo boli, to przesyp sobie do jakiegoś pustego zakręcanego pudła po odżywkach czy po czymś innym i po kłopocie.

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2009-04-17 20:52:42

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
A jak długo chcesz je trzymać w foli otwarte? Jeżeli zadbasz o to ,żeby nie dostała sie wilgoć to trochę mogą stać otwarte.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131196
jak nie masz pudelka to dobrze zwin folie tak zeby bylo jak najmniej powietrza i zepnij np spinaczem i moze stac i czekac az zjesz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 733 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16923
Wycięcie jest duże bo musiałem wyjąć miarkę więc spinacz odpada. (worek 5 kg). Folia sztywna więc zwijanie też odpada. Zamierzam trzymać jakieś 2 miesiące

o k***a ale ja mam problemy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
Na bank się zepsuje.możesz mi ją mysłać, mam wiaderko to sobie przesypię i się nie zmarnuje
A tak na poważnie nie da się jej w zaden sposób zamknać??
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
taśmą zaklejaj za każdym razem

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...i zużywać proponowalbym a nie magazynować

a tak bardziej serio to trzeba połaczyc dwa ww. już elementy; zabezpieczenia przed wilgocią, światlem slonecznym i szybkie- na miare potrzeb- zuzywanie.

bo po to się chyba to kupuje.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-04-17 22:24:49
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon2+białko+n-large2 dawkowanie(co kiedy i ile?)

Następny temat

Maxymalna dawka guarany?

Shoty
Polecane artykuły