SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan. Czy dobry?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
Witam
Mam 16 lat i tomek jest moim kumplem ćwiczymy razem
Chciał bym wiedzieć czy stosowanie białka jest dla nas nowicjuszy bezpieczne a jeśli tak to jakie moglibyście nam polecić
i czy ono pomoże nam w ćwiczeniach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13688
Witam
Mam 16 lat i tomek jest moim kumplem ćwiczymy razem
Chciał bym wiedzieć czy stosowanie białka jest dla nas nowicjuszy bezpieczne
- odzywka = strata kasy a bez bialka w jedeniu bys umarł


a jeśli tak to jakie moglibyście nam polecić

polecic ? hmm nie ma zadneo jak dla mnie lepszego jak 100 g piersi z kuraka ale teraz moda na wolowine
i czy ono pomoże nam w ćwiczeniach

pomoze ale najpierw dieta bialko zaklete w jdeniu oraz np weglowodany tluszcze witaminy i takie tam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1113
A jak mój plan???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13688
ma kaca albo sie lubi myc bo go nie ma
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1113
Plan jest, bo go zamieściłem na stronie nr 2, ale zamieszcze go jeszcze raz

Poniedziałek
A
Klata:
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3x 12/10/8/6
-rozpiętki 3x 12/10/8/6
Barki:
-wyciskanie sztangielek 3x 20/18/16/14
Tricepsy:
-pompki 2x 25
Plecy:
-wiosłowanie sztangi 2x 12/10/8/6
Nogi:
-przysiady ze sztangą na barkach 3x 12/10/8/6
Bicepsy:
-uginanie ramion ze sztangą 3x 12/10/8/6

B
Klata:
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3x 12/10/8/6
-rozpiętki 3x 12/10/8/6
Barki:
-Arnoldki 3x 12/10/8/6
Tricepsy:
-Podciąganie na drążku
Plecy:
-unoszenie końca sztangi w opadzie
Nogi:
-Przysiady ze sztangą 3x 12/10/8/6
Bicepsy:
-Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3x 12/10/8/6



Środa
A
Klata:
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3x 12/10/8/6
-rozpiętki 3x 12/10/8/6
Barki:
-wyciskanie sztangielek 3x 20/18/16/14
Tricepsy:
-pompki 2x 25
Plecy:
-wiosłowanie sztangi 2x 12/10/8/6
Nogi:
-przysiady ze sztangą na barkach 3x 12/10/8/6
Bicepsy:
-uginanie ramion ze sztangą 3x 12/10/8/6

B
Klata:
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3x 12/10/8/6
-rozpiętki 3x 12/10/8/6
Barki:
-Arnoldki 3x 12/10/8/6
Tricepsy:
-Podciąganie na drążku
Plecy:
- unoszenie końca sztangi w opadzie
Nogi:
-Przysiady ze sztangą 3x 12/10/8/6
Bicepsy:
-Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3x 12/10/8/6


Piątek

A
Klata:
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3x 12/10/8/6
-rozpiętki 3x 12/10/8/6
Barki:
-wyciskanie sztangielek 3x 20/18/16/14
Tricepsy:
-pompki 2x 25
Plecy:
-wiosłowanie sztangi 2x 12/10/8/6
Nogi:
-przysiady ze sztangą na barkach 3x 12/10/8/6
Bicepsy:
-uginanie ramion ze sztangą 3x 12/10/8/6

B
Klata:
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3x 12/10/8/6
-rozpiętki 3x 12/10/8/6
Barki:
-Arnoldki 3x 12/10/8/6
Tricepsy:
-Podciąganie na drążku
Plecy:
- unoszenie końca sztangi w opadzie
Nogi:
-Przysiady ze sztangą 3x 12/10/8/6
Bicepsy:
-Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3x 12/10/8/6
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13688
poczytaj jeszcze o fbw bo to straszna lipka jest
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1528
za mlody chlopie jestes na ciezary jakiekolwiek....

TYLKO DWIE RZECZY SĄ NIESKOŃCZONE ..WSZECHŚWIAT I LUDZKA GŁUPOTA

Pomogłem podziel się Sog'iem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1113
A możecie pomóc? Podsuniecie jakiś plan odpowiedni dla mnie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1113
Przeczytałem i ułożyłem taki plan:
NOGI:
Przysiady ze sztangą na barkach - 3 Serie 20 Powtórzeń

PLECY:
Rumuński martwy ciąg - 3 Serie 12 Powtórzeń
Wiosłowanie hantlem - 3 Serie 12 Powtórzeń

KLATKA:
Wyciskanie na płaskiej leżąc - 3 Serie 12 Powtórzeń

BARKI:
Wyciskanie hantli nad głowę siedząc - 3 Serie 12 Powtórzeń
BICEPS:
Uginanie ramion ze sztangą 3 serie 12 Powtorzeń
TRICEPS:
Pompki 3 serie 12 Powtórzeń

BRZUCH:
Brzuszki - 3 Serie 25 Powtórzeń

Proszę powiedzcie co można do tego dodać ująć i czy wogóle jest dobry?
Czy mogę do tego planu dodać rozpiętki, bo bardzo je lubię?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - ile ćwiczyć przed przejściem na split, ocena planu

Następny temat

6-7 ćwiceń na jedna partię mięśni

electro
Polecane artykuły