Witam. Na początek chciałem się przywitać
ćwiczę od około roku z przerwami. Brałem na początku kreatynke i nitrobolon, ale później zaprzestałem tego. Teraz zaczynam już ćwiczyć powiedzmy bardziej poważnie. Waże ok 67kg przy wzroście 181 cm a więc mało... Mam dietę w miarę ale mam treningi w kosza, siatkówkę i biegam także ta energia mi się zużywa w ciągu dnia zanim na siłownie pójdę. Chciałem wzbogacić diete jakimś gainerem i może jakaś kreatynka lub coś w tym stylu. Mam ograniczony fundusz powiedzmy jakieś 150z. Chciałbym żeby mi te grzyweczki starczyły w miarę jak najdłużej... Na allegro znalazłem 2 w miare warte uwagi gainery mianowicie Whey Mass Gain od Hi-Tec'a 4,5kg za 89zł, lub POWER GAIN,,OXY-GEN 6kg za 82zł... Co z tego bardziej polecacie ? No i co za reszte ? jakaś kreatynka? witaminy? Dzięki z góry za pomoc 
ćwiczę od około roku z przerwami. Brałem na początku kreatynke i nitrobolon, ale później zaprzestałem tego. Teraz zaczynam już ćwiczyć powiedzmy bardziej poważnie. Waże ok 67kg przy wzroście 181 cm a więc mało... Mam dietę w miarę ale mam treningi w kosza, siatkówkę i biegam także ta energia mi się zużywa w ciągu dnia zanim na siłownie pójdę. Chciałem wzbogacić diete jakimś gainerem i może jakaś kreatynka lub coś w tym stylu. Mam ograniczony fundusz powiedzmy jakieś 150z. Chciałbym żeby mi te grzyweczki starczyły w miarę jak najdłużej... Na allegro znalazłem 2 w miare warte uwagi gainery mianowicie Whey Mass Gain od Hi-Tec'a 4,5kg za 89zł, lub POWER GAIN,,OXY-GEN 6kg za 82zł... Co z tego bardziej polecacie ? No i co za reszte ? jakaś kreatynka? witaminy? Dzięki z góry za pomoc 
Krzysztof Piekarz
