braki malutkie zawsze są:D a jakie i jakiej firmy byście polecali białko lub gainera?
...
...
To juz zalezy od ciebie
Jezeli wolisz miec wiecej to Ostrowia oczywiscie . Ja tylko i wyłącznie Ostrowie kupuje zawsze 
Jezeli wolisz miec wiecej to Ostrowia oczywiscie . Ja tylko i wyłącznie Ostrowie kupuje zawsze 
...
spróbuje pobrac troche Ostrowie zobaczymy jakie będą efekty:D dzieki wielkie
sog już leci
sog już leci...
Jeżeli chodzi o gainerka to proponuje gainerka 2 z vitalmaxa :) biore osobiscie teraz , smak niezly i rozpuszczalnosc bdb co do massacry lub nitro celuj w nitro :)
ON !!
...
Massacra dobra i Nitrobolon dobry. Jak dla mnie oba i tak trzeba podrasowywać 

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!
...
Moja opinia jest taka: massacra Olimp- słodka (40g cukru w porcji!!) mocny wyrzut insuliny ze względu na zawarty cukier i ospałość i brak motywacji od 30 min treningu , pompa słaba i brak pobudzenia , produkt nadający się wyłącznie jako formuła potreningowa za to brakuje aminokwasów i innych antykatabolików i regeneratorów, shit jednym słowem za dużą kase , nie polecam co do Nitrobolonu pompa fajna jednak osobiscie musialem uzywac dawke + 50% zalecanej jaka sugeruje producent radze sprobowac i przekonac sie na wlasnej skorze ;]
wiecej o mnie: www.kastorius.blogspot.com
...
ja brałem nitro II fajna sprawa teraz zamierzam wziąść nitro III , jak myślicie lepsza ta 3 od 2 czy jak ??
......................
...
A jest wogole III?? Ja nawet II nie bralem ale może zrobie sobie jakiś cykl na wakacjach.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
