SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak wyrzezbic brzuch ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48
Cześć.
Mam 15 lat i chciałbym jakimiś ćwiczeniami, wyrzeźbić mięśnie brzucha, no i biceps.
Ważę około 70 kg a wzrost to 182 cm.
Jestem amatorem kompletnie nie wiem, od czego zacząć, doradzicie mi jaką serie ćwiczeń które by pomogły w wyrobieniu mięśni.
Myślałem o kupieniu białka, dobry to pomysł jak na początek ?
Z góry dzięki za pomoc ;)
pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15083
Nie kupuj bialka...
Cwicz cale cialo..
Ukloz sobie FBW i daj do korekty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48
Może takie coś :
http://www.mocnyblog.pl/2007/10/25/hypertrophy-specific-training-hst/ 
Nie wiem co i jak z tym całym FBW,doradźcie coś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15083
Nie umiesz skorzystac z opcji szukaj?;d
FBW, to plan w ktorym cwiczysz wszystkie miesnie 1 dnia i powtarzasz to 3 razy w tygodniu.
Kolejnosc przy FBW.(najlepsza jak dlamnie)
nogi(w tym lydki) plecy klata bary biceps triceps brzuch.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48
Czyli teraz dobrać sobie odpowiedni plan i do pracy ;d

edit/

Tylko to jest typowo na siłownie, a coś w domowych warunkach ?
Aha i jeszcze mam pytanie, czemu odradzasz białko ?

Zmieniony przez - pajdakks w dniu 2009-03-31 23:40:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15083
Młody jestes, zadne bialka nie sa Ci potrzebne, zreszta przy takim stazu i tak nie mozesz brac jeszcze nic, bez bialka CI ladnie pojdzie.

www.kulturystyka.pl/atlas wybierasz cwiczenia bez uzycia sprzetu na dana partie miesni, ukladasz w kolejnosci i dajesz do sprawdzenia;)

Zmieniony przez - Riobson w dniu 2009-04-01 10:45:19
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozcie,moj plan

Następny temat

Nogi, Kopanie

electro
Polecane artykuły