SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi, Kopanie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
Witam !

Mam 15 lat, 175 wzrostu oraz 61 kg wagi. Sporo Ćwiczę w domu na brzuch i mięśnie ramion. Plan ułożyła mi koleżanka siostry, która uczy fitness'u. Ogólnie wiem na czym stoję i z tego co mówiła, mam dobre predyspozycje do wyrobienia masy mięśniowej. Jednak po 4 miesiącach, widze spore efekty. Bardzo się z tego cieszę, jednak bardzo bym chciał poprawić moje uneszenie nogi wraz z uderzeniem. Myślałem nad zapisaniem się na TKD, ale niedługo będę mieć zakładany aparat stały na dolną szczękę (Nie wiem czy to przeszkadza). I prosiłbym o rady, jak domowym sposobem osiągnąć mój cel, podnoszenia nogi wysoko (do twarzy), a technike już mam... i wiem pod względem której będę trenować. Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 584 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5260
rozciąganie chyba będzie jedyną dobrą radą ;)

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje.
Wystarczy godzić się z tym,co
jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego,↵co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
naucz sie szpagatu, to podniesiesz noge tak wysoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakie metody rozciagania stosowales?
a co do szpagatu to pod warunkiem ze w przeciwienstwie do wiekszosci osob bedziesz rozciagal miesnie nie stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
Najczęściej z pomocą kolegi w sposób: kucał, zakładałem nogę na jego
bark, złapałem jego rękę i powoli podnosił się do góry, wcześniej sporo grałem w piłkę nożną i sporo biegałem, skąd znam pare dobrych sposobów na rozciąganiem, których używam do dziś. Jednak unoszenie nogi na przedmioty itp. Również stosuje. A więc, jedynym sposobem rozciąganie tak? A jakie jest wasze zdanie nad TKD, Albo Kyokushinem? Interesują mnie obie te SW...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz wybierac pomiedzy akurat tymi dwoma i zalezy ci na kopaniu wysoko oraz rozciagnieciu to tkd. nie oceniam skutecznosci bo to nie temat do tego, a poza tym ocena umiejetnosci kogos przez internet jest nic nie warta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyrzezbic brzuch ?

Następny temat

Oliver Lafay-trening siłowy bez sprzetu-ćwicz w domu

WHEY premium