SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaką mam budowę

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2231


Witam mam pytanie jaka mam budowe ciala Ektomorfik Mezomorfik, Endomorfik
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2231
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1327
twój lewy kaptur jest znacznie większy
ogonie sylwetka ładna tyle mogę ci powiedzieć tyrad dalej :) sog
1
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33482
Teraz cieżko jest ocenić, wróć do czasów kiedy zaczynałeś ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7614
nie bardzo wiem po co Ci wiedziec jaki masz typ budowy, to i tak jest umowne
moim zdaniem ekto/mezo
dobry dol klaty

Zmieniony przez - johny7 w dniu 2009-03-19 18:59:25

johny7.........pozdro

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30974
jak dla mnie to chcesz sie popisac budowa a nie pytac o genotyp, jak dla mnie to sie popisales bo swietnie to wyglada napisz ile cwiczysz, niski bf jak cwiczysz nie wiecej niz 3 lata to jestes mezomorfik


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2009-03-19 19:08:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8481
byka:D pozdro!
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
będzie więcej fot?

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13211
j/cucus
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2231
Siemano w czerwcu będą 3 lata ćwiczeń później wrzucę jeszcze jakieś foty pozdro
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3967 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24190
bice popraw
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka fotek przed sezonem :-)

Następny temat

Poltora roku do oceny....

electro
Polecane artykuły