Moja nowa siłownia st16
http://www.sfd.pl/Mój_sprzęt_na_silowni-t350004-s16.html
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
twój lewy kaptur jest znacznie większy
ogonie sylwetka ładna tyle mogę ci powiedzieć tyrad dalej :) sog
ogonie sylwetka ładna tyle mogę ci powiedzieć tyrad dalej :) sog
1
...
nie bardzo wiem po co Ci wiedziec jaki masz typ budowy, to i tak jest umowne
moim zdaniem ekto/mezo
dobry dol klaty
Zmieniony przez - johny7 w dniu 2009-03-19 18:59:25
moim zdaniem ekto/mezo
dobry dol klaty
Zmieniony przez - johny7 w dniu 2009-03-19 18:59:25
johny7.........pozdro
...
jak dla mnie to chcesz sie popisac budowa a nie pytac o genotyp, jak dla mnie to sie popisales bo swietnie to wyglada napisz ile cwiczysz, niski bf jak cwiczysz nie wiecej niz 3 lata to jestes mezomorfik
Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2009-03-19 19:08:37
Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2009-03-19 19:08:37
...
będzie więcej fot?
pzdr/
pzdr/
DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/
...
Siemano w czerwcu będą 3 lata ćwiczeń później wrzucę jeszcze jakieś foty pozdro
Moja nowa siłownia st16
http://www.sfd.pl/Mój_sprzęt_na_silowni-t350004-s16.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!

Krzysztof Piekarz

