SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

o ktorej pierwszy posilek?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
Witam mam pytanie. O ktorej godzinie zjesc pierwszy posilek po nocnej zmianie? czy spozyc go zaraz jak wracam z pracy do domu tj okolo godz 7 rano czy lepiej bedzie jak go wszama jak juz sie troche przespie tak kolo 11.Bo nie wiem czy jak bym zjadl o 7 i polozyl sie spac to czy wszystkie wegle z posilku nie pojda w tluszczyk?Dodam jeszcze ze praca jest siedzaca i czasam idzie sie troche przespacI jeszcze jedno pytanie.Czy pierwszy posilek moze byc posilkiem przedtreningowym?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
Traktuj, go jak ostatni posilek, a wiec bez ww wogole...

Niezle mieszasz, dwa watki, pytania bez ladu i skladu...
Tak pierwszy posilek, po przebudzeniu, moze byc przedtreningowy.


Oczywiscie zakladam, ze w pracy jesz cos...

I , trzymaj sie jednego watku ze wszystkimi pytaniami.
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-03-10 16:29:24
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
No wlasnie niewiem jak to ulozyc z tymi godzinami posilkow jak mam nocna zmiane.Czy w pracy jesc czy nie jesc, o ktorej pierwszy a o ktorej ostatni posilek.Dodam ze prace zaczynam o 18 lub 22 i koncze o 6 rano.Co bys poradzil Bolek?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
5-6 posilkow, co 2.5-3 godz, a ostatni nawet 15 min , przed snem moze byc.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53627
Ja jak pracowałem na nocki nigdy nie mogłem zastąć na pusty żołądek, jadłem przynjamniej twarożek lub tuna z puszki.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
A gdy pierwszy posilek jest posilkiem przedtreningowym to wywalic z niego tluszcze?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dwa pytania

Następny temat

!!! Proszę o pomoc !!!

electro
Polecane artykuły