Witam mam pytanie. O ktorej godzinie zjesc pierwszy posilek po nocnej zmianie? czy spozyc go zaraz jak wracam z pracy do domu tj okolo godz 7 rano czy lepiej bedzie jak go wszama jak juz sie troche przespie tak kolo 11.Bo nie wiem czy jak bym zjadl o 7 i polozyl sie spac to czy wszystkie wegle z posilku nie pojda w tluszczyk?Dodam jeszcze ze praca jest siedzaca i czasam idzie sie troche przespac
I jeszcze jedno pytanie.Czy pierwszy posilek moze byc posilkiem przedtreningowym?
I jeszcze jedno pytanie.Czy pierwszy posilek moze byc posilkiem przedtreningowym?
Krzysztof Piekarz