SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co ja zle robie?? Czy dobrze robie??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
Witam wszystkich jest to moj pierwszy post wiec moze nieco histori.

Od malego zawsze lubilem zjesc czy wypic. Nigdy nie zastanawialem sie czy jestem gruby czy nie jakos mi to nie przeszkadzalo do czasu. Pewnego dnia zdalem sobie sprawe ze tak dalej nie moze byc trzeba sie zmienic. Postanowilem zapisac sie na silownie.

Na silownie chodze juz 5 miesiecy (1 miesiac przystosowywalem sie) wiec tak naprawde jest to 4 miesiace. Gdy zaczynalem wazylem 97 kg przy 194 cm wzrostu. Chcialem schudnac bez roznicy ile byle schudnac. Przez dwa miesiace schudlem do 84 kg.

Zaznacze tutaj ze jem tylko sniadania potem w ciagu dnia nie jem nic lub jesli naprawde potrzebuje to cos nisko kalorycznego.

Przez te dwa nastpene miesiace nie schudlem nic jednak widze roznice w moich miesniach, ich wygladzie masie (mysle ze chudlem nadal ale jednoczesnie miesnie rosly).

Biore HMB, Kreatyne, L-karnityne, Spalacz tluszczu (Olimp Thermo Speed) oraz pije bialko.
Mimo tych "sukcesow" nie osiagnelem rzeczy o ktora mi najbardziej chodzilo. Nie pozbylem sie mojej "oponki"

Tutaj fotki:







Na silownie chodze 3 razy w tygodniu. Min 2 h na cwiczenie miesnie + 1h na aeroby(ok. 600cal spalanych na dzien). Chcialem zapisac sie na basen ale nie ma takiej mozliwosci.

I tutaj moje pytanie to was: Co ja mam zrobic aby pozbyc sie ten oponki?? (ktora i tak jest mniejsza niz na poczatku). Zwiekszyc intensywnosc aerobow i czas ich trwania?? Zmienic spalacz tluszczu na mocniejszy?? Diete??(w tym momencie nie mam diety, poprostu jem jak najmniej)

Dodam jeszcze ze dwa dni temu zaczolem a6w mam nadzieje ze w jakis sposob mi pomoze.

Bardzo bylbym wdzieczny za wszelkie odpowiedni.

Z gory dziekuje.



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 84

Wzrost: 194

Obwód klatki: 100

Obwód ramienia: 36

Obwód talii: 88

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 37

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 22.3

Aktywność w ciągu dnia: Aktywnosc 3 razy na tydzien na silowni.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Nie uprawiam zadnego sportu. Chcialbym zaczac plywac.

Odżywianie: Kiedys jadlem co popadlo (fast foody, pizze, czipsy wszystko) teraz jem tylko sniadania potem wciagniu dnia jakis owoc/owoce lub wypijam kefir.

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: Nie mam ograniczen

Stan zdrowia: Zdrow jak ryba

Preferowane formy aktywności fizycznej: jesli trzeba to nawet polowe dnia

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: L-karnityna, Olimp Thermo Speed

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak

Stosowane wcześniej diety: Nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16906
Zaznacze tutaj ze jem tylko sniadania potem w ciagu dnia nie jem nic lub jesli naprawde potrzebuje to cos nisko kalorycznego.

Przez te dwa nastpene miesiace nie schudlem nic jednak widze roznice w moich miesniach, ich wygladzie masie (mysle ze chudlem nadal ale jednoczesnie miesnie rosly).



jak przy takiej diecie rosly ci miesnie to znaczy masz genetyke lepsza od schwarzeneggera

Kazdemu innemu smiertelnikowi bym odradzal takich diet i treningu i odeslal do poczytania tego https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-03-05 19:58:45
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
Z tego co wiem to Arni na sterydach jechal (zreszta jak on teraz wyglada) a pozatym tak tylko sniadania (ale za to baaardzo bogate w bialko)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16906
Jak on teraz wyglada....bracie chcialbys tak wygladac w jego wieku. a co do diety to poczytaj chociaz to https://www.sfd.pl/Diety_głodówkowe_-_cała_prawda_o_nich.-t60467.html

sterydy i arni?? NAPEWNO NIE!
organizm jest w stanie przyswoic jednorazowo okolo 50g bialka czyli jak masz sniadanie z np 150g bialka to przywoisz 50 a reszte wyr*sz

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-03-05 20:03:10

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-03-05 20:08:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
Czytalem jakies 30 minut temu.. sa spekulacje ze Arni cos bral w mlodosci ale tak jak mowie to tylko spekulacje... a co do tych 50g to jak wiesz jakzy czlowiek jest inny wiec jakos nie chce mi sie wierzyz ze wszyscy ludzie na swiecie przyjmuja tylko 50 g
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12829
w wypowiedzi iNightWolfa o Arnim to byla ironia


jak chcesz to testuj na sobie nawet i jednorazowo 5kg bialka, to twoja sprawa jezeli nie wierzysz w badania

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
ironia??? nie zauwazylem xD

5kg?? nie dzieki to wole juz wierzyc xD

no dobra my tu gadu gadu a ja nadal mam problem jak na zdjeciach
czyli tylko dieta ma mi pomoc pozbyc sie tego problemu??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12829
dieta+aeroby+ew. spalacz

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16906
miejscowe spalenie tluszczu jest nie mozliwe wiec musisz sie caly 'odtluscic'.
PHaSeR napisal dieta+aeroby+ew spalacz....i to wlasnie powinno miec taka kolejnosc. -1-Bez odpowiedniej diety mozesz biegac codziennie po 5kilometrow i nawet kilogram TLUSZCZU ci nie spadnie. Mozesz stracic wode z miesni ale nie tluszcz. Poczytaj, swietnie napisane przez Skalara https://www.sfd.pl/Przemyślana_redukcja-t365757.html 

-2-Dalej aero itp. Najlepiej'pali' tluszcz hiit https://www.sfd.pl/HIIT_-_zebrane_badania-t315748.html 
Jednak w Twoim przypadku postawil bym na cwiczenia silowe bo po takim 'maratonie' dietetycznym Twoje miesnie sa w oplakanym i bieganiem bez odpowiedniej diety to jeszcze pogorszysz. 2h na silowni to zdecydowanie za duzo...45 min 1h max ale intensywnie bo jak po 2h silki masz sile na 1h aero to tak jak pisalem...albo jestes kozak nad kozakami z regeneracja, wydolnoscia i metabolizmem kozy gorskiej albo 'cos' zle robisz. Patrzac ze spalasz na aero 600kcal w godzine to jest to naprawde lajtowe aero bardziej majace na celu poprawe wydolnosci niz 'spalanie' tluszczu.
-3- EW. SPALACZE. Nie lap sie za spalacze za wczesnie. Jak powiedzmy po roku dobrej diety z dobrym treningiem bedziesz mial zastoj to dopiero.Masz tutaj napisane przez 'Zlote Dziecko Polskiej Kulturystyki' art- https://www.sfd.pl/SUPLEMENTACJA_PRZY_ODCHUDZANIU_-_MEGA_ZESTAWIENIE.-t474893.html

P.S. SFD to kopalnie wiedzy i jak ktos naprawde jest zmotywowany do zrzucenia paru kilo to wystarczy poswiecic nawet te pare dni na poczytanie posow podwieszonych...

pzdr i powodzenia z dieta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12829
uwierz w co napisal iNight, bo sam jestem tego zywym przykladem, juz kilka razy probowalem zrzucic ze spalaczami fat, nigdy przy diecie i efekty byly mizerne , dopiero teraz postanowilem ulozyc diete(wlasnie iNight bys zajrzal )

Hard work has a reward. More hard work.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie tą diete.

Następny temat

Do ZNAWCÓW W DZIALE w sprawie ryb wędzonych

electro
Polecane artykuły