Witam wszystkich jest to moj pierwszy post wiec moze nieco histori.
Od malego zawsze lubilem zjesc czy wypic. Nigdy nie zastanawialem sie czy jestem gruby czy nie jakos mi to nie przeszkadzalo do czasu. Pewnego dnia zdalem sobie sprawe ze tak dalej nie moze byc trzeba sie zmienic. Postanowilem zapisac sie na silownie.
Na silownie chodze juz 5 miesiecy (1 miesiac przystosowywalem sie) wiec tak naprawde jest to 4 miesiace. Gdy zaczynalem wazylem 97 kg przy 194 cm wzrostu. Chcialem schudnac bez roznicy ile byle schudnac. Przez dwa miesiace schudlem do 84 kg.
Zaznacze tutaj ze jem tylko sniadania potem w ciagu dnia nie jem nic lub jesli naprawde potrzebuje to cos nisko kalorycznego.
Przez te dwa nastpene miesiace nie schudlem nic jednak widze roznice w moich miesniach, ich wygladzie masie (mysle ze chudlem nadal ale jednoczesnie miesnie rosly).
Biore HMB, Kreatyne, L-karnityne, Spalacz tluszczu (Olimp Thermo Speed) oraz pije bialko.
Mimo tych "sukcesow" nie osiagnelem rzeczy o ktora mi najbardziej chodzilo. Nie pozbylem sie mojej "oponki"
Tutaj fotki:
Na silownie chodze 3 razy w tygodniu. Min 2 h na cwiczenie miesnie + 1h na aeroby(ok. 600cal spalanych na dzien). Chcialem zapisac sie na basen ale nie ma takiej mozliwosci.
I tutaj moje pytanie to was: Co ja mam zrobic aby pozbyc sie ten oponki?? (ktora i tak jest mniejsza niz na poczatku). Zwiekszyc intensywnosc aerobow i czas ich trwania?? Zmienic spalacz tluszczu na mocniejszy?? Diete??(w tym momencie nie mam diety, poprostu jem jak najmniej)
Dodam jeszcze ze dwa dni temu zaczolem a6w mam nadzieje ze w jakis sposob mi pomoze.
Bardzo bylbym wdzieczny za wszelkie odpowiedni.
Z gory dziekuje.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Waga: 84
Wzrost: 194
Obwód klatki: 100
Obwód ramienia: 36
Obwód talii: 88
Obwód uda: 57
Obwód łydki: 37
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 22.3
Aktywność w ciągu dnia: Aktywnosc 3 razy na tydzien na silowni.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Nie uprawiam zadnego sportu. Chcialbym zaczac plywac.
Odżywianie: Kiedys jadlem co popadlo (fast foody, pizze, czipsy wszystko) teraz jem tylko sniadania potem wciagniu dnia jakis owoc/owoce lub wypijam kefir.
Cel: poprawa estetyki i proporcji
Ograniczenia żywieniowe: Nie mam ograniczen
Stan zdrowia: Zdrow jak ryba
Preferowane formy aktywności fizycznej: jesli trzeba to nawet polowe dnia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: L-karnityna, Olimp Thermo Speed
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak
Stosowane wcześniej diety: Nie
Od malego zawsze lubilem zjesc czy wypic. Nigdy nie zastanawialem sie czy jestem gruby czy nie jakos mi to nie przeszkadzalo do czasu. Pewnego dnia zdalem sobie sprawe ze tak dalej nie moze byc trzeba sie zmienic. Postanowilem zapisac sie na silownie.
Na silownie chodze juz 5 miesiecy (1 miesiac przystosowywalem sie) wiec tak naprawde jest to 4 miesiace. Gdy zaczynalem wazylem 97 kg przy 194 cm wzrostu. Chcialem schudnac bez roznicy ile byle schudnac. Przez dwa miesiace schudlem do 84 kg.
Zaznacze tutaj ze jem tylko sniadania potem w ciagu dnia nie jem nic lub jesli naprawde potrzebuje to cos nisko kalorycznego.
Przez te dwa nastpene miesiace nie schudlem nic jednak widze roznice w moich miesniach, ich wygladzie masie (mysle ze chudlem nadal ale jednoczesnie miesnie rosly).
Biore HMB, Kreatyne, L-karnityne, Spalacz tluszczu (Olimp Thermo Speed) oraz pije bialko.
Mimo tych "sukcesow" nie osiagnelem rzeczy o ktora mi najbardziej chodzilo. Nie pozbylem sie mojej "oponki"
Tutaj fotki:
Na silownie chodze 3 razy w tygodniu. Min 2 h na cwiczenie miesnie + 1h na aeroby(ok. 600cal spalanych na dzien). Chcialem zapisac sie na basen ale nie ma takiej mozliwosci.
I tutaj moje pytanie to was: Co ja mam zrobic aby pozbyc sie ten oponki?? (ktora i tak jest mniejsza niz na poczatku). Zwiekszyc intensywnosc aerobow i czas ich trwania?? Zmienic spalacz tluszczu na mocniejszy?? Diete??(w tym momencie nie mam diety, poprostu jem jak najmniej)
Dodam jeszcze ze dwa dni temu zaczolem a6w mam nadzieje ze w jakis sposob mi pomoze.
Bardzo bylbym wdzieczny za wszelkie odpowiedni.
Z gory dziekuje.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Waga: 84
Wzrost: 194
Obwód klatki: 100
Obwód ramienia: 36
Obwód talii: 88
Obwód uda: 57
Obwód łydki: 37
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 22.3
Aktywność w ciągu dnia: Aktywnosc 3 razy na tydzien na silowni.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Nie uprawiam zadnego sportu. Chcialbym zaczac plywac.
Odżywianie: Kiedys jadlem co popadlo (fast foody, pizze, czipsy wszystko) teraz jem tylko sniadania potem wciagniu dnia jakis owoc/owoce lub wypijam kefir.
Cel: poprawa estetyki i proporcji
Ograniczenia żywieniowe: Nie mam ograniczen
Stan zdrowia: Zdrow jak ryba
Preferowane formy aktywności fizycznej: jesli trzeba to nawet polowe dnia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: L-karnityna, Olimp Thermo Speed
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak
Stosowane wcześniej diety: Nie
Krzysztof Piekarz


art-
i powodzenia z dieta
, dopiero teraz postanowilem ulozyc diete(wlasnie iNight bys zajrzal