SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

spalanie tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7479
w jakim klubie trenujesz?? w moim, kiedy jeszcze mnie nie było jeden trener, który też stawiał na siłę i treningi w trupa doprowadził kilka dziewczyn kilka razy na pudło na MP w parach, drużynie, jeździe indywidualnej i ze wspólnego, tyle, że w kat. młodziczek i J.młodszych a to żaden powód do dumy, teraz są słabe i non stop strzelają na treningach. Co do odchudzania: ja zaczynałam w klubie MTB i tam się na to nie zwracało uwagi, bo to był kiepski klubik, w obecnym klubie już muszę o to dbać, na początku starałam się skorzystać z rad osób na forum (m.in.Morales się wypowiadał, który też nie wie, że w naszym sporcie waga jest bardzo istotna, a taka jaką ty podałeś całkiem normalna i dlatego zarzuca Ci, że chcesz się doprowadzić do wychudzenia). Fakt: efekt -4kg jednak spadek wytrzymałości gigantyczny. Zaczęłam się stosować do rad nowego trenera (jego podopiecznymi są m.in Bogusia Matusiak, Krzysztof Jeżowski i Marcin Sapa) wytrzmałość wróciła i schudłam 6kg w niecałe 2 miesiące. Napisz na gg 1297902
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12829
17 lat to wiek, w którym człowiek rośnie
aha, i moze jeszcze nie powinien chodzic na silownie?

sadze ze powinienes pogadac z trenerem i on ci powinien pomoc ulozyc diete, jezeli to profesjonalny klub

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
U nas też wiele osób stawało na pudle MP, głównie w kolarstwie przełajowym. Z naszego klubu wywodzi się ś.p. Joachim Halupczok, jak ktoś nie wie to był on mistrzem świata w 89 na szosie i zmarł 5 lat później. Mój klub to LKS Ziemia Opolska. laura_nat napisała, że utrata 4kg to ogromny spadek wytrzymałości, ale chyba nie w moim wypadku... W moim organizmie jest duże nagromadzenie zbędnej tkanki tłuszczowej, a zwłaszcza na brzuchu, bardzo chciałbym się jej pozbyć. Przesadziłem chyba z tym, że chce ważyć 67kg. Wyglądałbym jak szkielet, ale chcę żeby moja waga utrzymywała się na poziomie 69-70kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
PS. tu jest cały artykuł o tym jak ważna jest waga w kolarstwie http://www.kolarstwo-szosowe.gda.pl/jak_wazny_jest_ciezar.html 
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężko Ci będzie zrzucać wagę, bo te 72-3 kg przy Twoim wzroście to dość mało. Możesz zacząć kombinować z treningami. Na siłowni możesz zrobić obwdówkę, możesz robić HIIT. Nie wiem jak do tej pory trenowałeś, ale organizm dobrze reaguje na zmianę. Ten tłuszcz który Ci pozostał będzie Ci ciężko zredukować przy tak niskiej masie mięśnia. To poziom uznawany przez organizm za bezpieczny i będziesz się musiał zdrowo napocić aby to zredukować.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7479
-4kg, to nie spadek wytrzymałości, tylko diety, które są tu proponowane, głównie z dużą ilością białka obniżają wytrzymałość
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocene kolejności

Następny temat

Koktajl

electro
Polecane artykuły