Gdy zaczynałem trenować nie przywiązywałem uwagi do wyglądu swoich mięśni, po miesiącach treningów i zwiększeniu obwodów o ładnych kilka-kilkanaście centymetrów gdy patrze w lustro brzydze się siebie
czuje się mniejszy niż byłem gdy zaczynałem treningi, kiedyś normalnie chodziłem w koszulce a teraz się wstydze bo są więksi, z miesiąca na miesiąc rosne ale cały czas czuje niedosyt i mam z tego powodu kompleks :) To chyba choroba wielu trenujących. Ktoś ma podobnie?
Zmieniony przez - albert1988 w dniu 2009-03-01 11:43:11
czuje się mniejszy niż byłem gdy zaczynałem treningi, kiedyś normalnie chodziłem w koszulce a teraz się wstydze bo są więksi, z miesiąca na miesiąc rosne ale cały czas czuje niedosyt i mam z tego powodu kompleks :) To chyba choroba wielu trenujących. Ktoś ma podobnie?
Zmieniony przez - albert1988 w dniu 2009-03-01 11:43:11
Nienawidze każdej minuty treningu !
Krzysztof Piekarz


