Witam wszystkich. Chciałem się coś dowiedzieć dlatego zakładam nowy temat... Otóż początkowo moje założenia były takie że chciałem zrobić pożadny sześciopak na brzuchu
ale doszedłem do wniosku co mi po nim jak reszta ciała wygląda beznadziejnie
znalazłem już program treningowy opracowany przez Mawashi(program dla początkujących), zakładając że bede trenował 3 razy w tygodniu, czyli poniedziałek, środa i piątek (we wtorek i czwartek trenuje bjj) to czy mogę dni wolne czyli sobotę i niedzielę robić HIIT w celu spalenia zbędnego tłuszczu? Chodzi mi głownie o brzuch żeby uwidocznić mięśnie bo generalnie jestem chudy bardzo (waże 68kg przy wzroście 180cm)... Czy to zestawienie które podałem bedzie złe.. proszę o eentualne korekty i opinie! Pozdrawiam
ale doszedłem do wniosku co mi po nim jak reszta ciała wygląda beznadziejnie
znalazłem już program treningowy opracowany przez Mawashi(program dla początkujących), zakładając że bede trenował 3 razy w tygodniu, czyli poniedziałek, środa i piątek (we wtorek i czwartek trenuje bjj) to czy mogę dni wolne czyli sobotę i niedzielę robić HIIT w celu spalenia zbędnego tłuszczu? Chodzi mi głownie o brzuch żeby uwidocznić mięśnie bo generalnie jestem chudy bardzo (waże 68kg przy wzroście 180cm)... Czy to zestawienie które podałem bedzie złe.. proszę o eentualne korekty i opinie! Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
to nie radzicie robić HIIT'a?
ja 