Tak jak w temacie zwracam sie do was z pytaniem, ale zapowiadam od razu ze jesli ktos zamierza pisac ze najlepsza bedzie dieta itp to niech tego nie pisze bo sam wiem najulepiej ze dieta to podstawa, a wiec pytanie brzmi: co bedzie lepszym wyborem pod wzgledem przyrostów, siły itp:
1 wariant, zakup deca durabolinu na cykl około miesąca przy średnich dawkach (takich zeby było coś widac i zebym nie kopnoł w kalendarz), jakieś dobre białko typu gold standard whey protein, kreatyna olimpa, olimp gain bolic 6000, i jakieś aminokwasy (bcaa)
2 wariant (bez sterydów) Horse power lub nitrobolon lub no shotgun (jedno z tych trzech), kreatyna olimpa, olimp gain bolic 6000, bcaa, glutamina, arginina i zma.
Piscie który wariant według was byłby lepszy, za odpowiedzi z góry dziekuje i pozdrawiam.
1 wariant, zakup deca durabolinu na cykl około miesąca przy średnich dawkach (takich zeby było coś widac i zebym nie kopnoł w kalendarz), jakieś dobre białko typu gold standard whey protein, kreatyna olimpa, olimp gain bolic 6000, i jakieś aminokwasy (bcaa)
2 wariant (bez sterydów) Horse power lub nitrobolon lub no shotgun (jedno z tych trzech), kreatyna olimpa, olimp gain bolic 6000, bcaa, glutamina, arginina i zma.
Piscie który wariant według was byłby lepszy, za odpowiedzi z góry dziekuje i pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz


