SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co lepsze.......?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433
Tak jak w temacie zwracam sie do was z pytaniem, ale zapowiadam od razu ze jesli ktos zamierza pisac ze najlepsza bedzie dieta itp to niech tego nie pisze bo sam wiem najulepiej ze dieta to podstawa, a wiec pytanie brzmi: co bedzie lepszym wyborem pod wzgledem przyrostów, siły itp:
1 wariant, zakup deca durabolinu na cykl około miesąca przy średnich dawkach (takich zeby było coś widac i zebym nie kopnoł w kalendarz), jakieś dobre białko typu gold standard whey protein, kreatyna olimpa, olimp gain bolic 6000, i jakieś aminokwasy (bcaa)
2 wariant (bez sterydów) Horse power lub nitrobolon lub no shotgun (jedno z tych trzech), kreatyna olimpa, olimp gain bolic 6000, bcaa, glutamina, arginina i zma.
Piscie który wariant według was byłby lepszy, za odpowiedzi z góry dziekuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42318
Najpierw wrzuc ankiete dzialu...Napisz po jakis cyklach jestes i wogole bedziemy mogli lepiej doradzic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433
jeśli chodzi o wymiary:
Wzrost: 181cm
waga: 72kg
klatka: 102cm
biceps: 34cm
talia: 78cm
udo: 54cm
wyniki siłowe
wyciskanie na kłatke: ~ 75kg
przysiad: ~ 90kg (scerze mowiac dawno nie sprawdzałem)
Trenuje 5 dni w tygodniu, i codziennie 6 waidera na brzuch, diety nie mam, staram sie tylko jesc białe sery itp.
Jesli jeszcze mam cos napisac to piscie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4007
według mnie wariant 2 - osobiście nie uznaje koxu

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42318
To tak do***ie sie jednak do diety bo skoro jej nie masz ale tylko sery itp.czyli produkty bialkowe?Moze prowadzic to do zakwaszenia organizmu takze wegle i tluszcze powinny byc tez dostarczoneTrening 5 dni w tygodniu imo za duzo 4 maks zaleznie od stopnia zaawansowania.Opcja z koksem odpada raczej.Suple beda tutaj lepszym rozwiazaniem napisz jaki masz staz i czy robiles jakies cykle na suplach juz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433
A zapomniałem moj wiek to 17 lat, staz na siłowni to 4 miesace no i w wakacje około 2 miesace pozniej miałem przerwe z powodów niezalaznych o de mnie, dodam jeszcze ze jak zaczynałem przed wakacjami to w bicepsie miałem około 30 cm a na klatke wyciskałem około 40kg. Cykle: W wakacje brałem kreatyne olimpa i gain bolic prze miesac, pozniej nastepny cykl był na kreatynie activlaba i argininie tej samej firmy i białko sport pharmy, cykl ten trwał około miesaca i skonczyłem go około 2 tygodnie temu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4007
ehh... staż 4 miechy i za kox chcesz się brać ??

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433
nie chce sie brac...... Ciekawi mnie co by było lepszym rozwiazaniem koks czy cykl na najlepszych suplach i to wszystko, pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42318
4 miesiace i 2 cykle na krecie za tobaFak za wczesnie zaczales.
Ja bym na twoim miejscu narazie zmienil sposob odzywiania no i trening dopracowal.Jechal tak dlugo az beda widoczne efekty i do czasu az dopadnie cie stagnacja wtedy cykla na jakims stacku zrobic lub kretka + noboster jakis.Narazie gainer bialko witaminy zma IMO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4007
"Narazie gainer bialko witaminy zma IMO" - wszystko spoko tylko zma, on ma 17lat. A o ile sobie dobrze przypominam od 21 roku życia to się bierze.

Zmieniony przez - player007 w dniu 2009-02-27 19:47:37

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42318
Player wtf?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc i dobre rady

Następny temat

Waxy Maize Starch (WMS)

electro
Polecane artykuły