Wiem co to nogi %) Z tym, że te mniejsze mięśnie pracują wystarczająco przy innych ćwiczeniach w roli stabilizującej ;)
Co do ilości powtórzeń na łydki i kaptury, to ja osobiście robiłem zawsze min. 50 ruchów i też nie narzekałem na efekty %) Ale zależy to też w dużej mierze od stażu, którego autor tematu prawie nie ma, ale myśle że 20-25powt będzie dla niego najodpowiedniejsze ;)
EDIT: A ja zapomniałem wspomnieć o czwartku %)
Podciąganie jak już wyżej napisano jest niemożliwe,
ciężkie wiosło hantlą - cóż to to w ogóle jest? %)
Martwy ciąg wywalił całkowicie, zamiast tego dać prostowanie na rzymskiej (ew. dzieńdobry z małym obciążeniem)
Co do barków, wyciskanie zza głowy koniecznie zmień na wyciskanie z klatki, chyba że chcesz sobie narobić problemów z barkami ;)
Po tym daj unoszenie bokiem i podciąganie wzdłuż tułowia
Zmieniony przez - LukaszF w dniu 2009-02-21 13:26:25