Witam ktore dawkowanie polecacie najbardziej ??
1))
dt
rano CM3 (4kaps) przed tr. HP
dnt
rano cm3 (4kaps) w porze treningu HP
2))
dt
rano CM3 (4kaps) przed tr. HP
dnt
rano cm3 (4kaps) w porze treningu cm3 (4kaps)
3))
dt
rano CM3 (4kaps) przed tr. HP
dnt
rano cm3 (4kaps) w porze treningu nitrobolon II
4))
dt
rano nitrobolon II przed tr. HP
dnt
rano cm3 (4kaps) w porze treningu cm3 (4kaps)
Czy moze jeszcze inaczej :P??
1))
dt
rano CM3 (4kaps) przed tr. HP
dnt
rano cm3 (4kaps) w porze treningu HP
2))
dt
rano CM3 (4kaps) przed tr. HP
dnt
rano cm3 (4kaps) w porze treningu cm3 (4kaps)
3))
dt
rano CM3 (4kaps) przed tr. HP
dnt
rano cm3 (4kaps) w porze treningu nitrobolon II
4))
dt
rano nitrobolon II przed tr. HP
dnt
rano cm3 (4kaps) w porze treningu cm3 (4kaps)
Czy moze jeszcze inaczej :P??
Krzysztof Piekarz
