mam teraz zamiar zacząć plan 5x5 i rozplanowałem sobie ten trening na 14 tygodniu ( 98 dni z czego 32 to treningowe), chce do tego zacząć brać kreatynę a ze nie umiem sie zdecydować jaką to wpadłem na szalony pomysł by zrobić sobie mix czyli połączyć 2 formy kreatyny KA olimpu, ester hi-teca albo biogenixa przez te 98 dni cyklu przez ten czas zjadł bym 180 gr KA i 200 gr estru.zastanawiam sie jeszcze czy nie dołożyć też do tego parę kapsów jabłaczanu treca jabłka by wyszło 450 gr
dni trenigowe
rano............1 kaps crester +1 kaps KA +ewentualnie cm3 2 kaps
przed treningiem1 kaps crester +1 kaps KA +ewentualnie cm3 2 kaps
po treningu.....1 kaps crester +1 kaps KA +ewentualnie cm3 2 kaps
dni nie treningowe
rano............2 kaps crester +2 kaps KA+ewentualnie cm3 2 kaps
co o tym myślicie jak by wyście zmodyfikowali ten plan ? może zmniejszyć ilość jabłaczanu? albo dodać go na 7 tygodniu przed końcem i dawkując jak producent karze
dni trenigowe
rano............1 kaps crester +1 kaps KA +ewentualnie cm3 2 kaps
przed treningiem1 kaps crester +1 kaps KA +ewentualnie cm3 2 kaps
po treningu.....1 kaps crester +1 kaps KA +ewentualnie cm3 2 kaps
dni nie treningowe
rano............2 kaps crester +2 kaps KA+ewentualnie cm3 2 kaps
co o tym myślicie jak by wyście zmodyfikowali ten plan ? może zmniejszyć ilość jabłaczanu? albo dodać go na 7 tygodniu przed końcem i dawkując jak producent karze
Krzysztof Piekarz
