witam,
potrzebuje spalacz tłuszczu dla dziewczyny, ona ma 18 lat, 180 wzrostu i wazy jakies 76 na jej wadze na mojej 81 no i moglaby mniej heeeeh, potrzebuje cos skutecznego, NIESZKODLIWEGO, żeby nie waliło jej po wątrobie i żoladku itd, przede wszystkim liczy sie brak skutków uboczonych, co mozecie polecic? cena nie gra roli liczy sie skutecznosc, powiedzcie przez ile sie to bierze + jakie dawki, ona oczywiscie teraz pilnuje węglowodanow i mowie jej co ma jeśc czego nie, wiec z dietą bedzie dobrze, do tego basen 3-4x w tyg. i bardzo wazna rzecz - czy cisnienie rośnie przy spalaczu? jaki spalacz dla niej polecicie?
bardzo na Was licze, dziekuje z góry na pomoc, pozdrawiam
potrzebuje spalacz tłuszczu dla dziewczyny, ona ma 18 lat, 180 wzrostu i wazy jakies 76 na jej wadze na mojej 81 no i moglaby mniej heeeeh, potrzebuje cos skutecznego, NIESZKODLIWEGO, żeby nie waliło jej po wątrobie i żoladku itd, przede wszystkim liczy sie brak skutków uboczonych, co mozecie polecic? cena nie gra roli liczy sie skutecznosc, powiedzcie przez ile sie to bierze + jakie dawki, ona oczywiscie teraz pilnuje węglowodanow i mowie jej co ma jeśc czego nie, wiec z dietą bedzie dobrze, do tego basen 3-4x w tyg. i bardzo wazna rzecz - czy cisnienie rośnie przy spalaczu? jaki spalacz dla niej polecicie?
bardzo na Was licze, dziekuje z góry na pomoc, pozdrawiam
Krzysztof Piekarz