SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłownia -klatka piersiowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1929
Chodzę od tygodnia na siłownie i gdy cwicze na biceps plecy czy barki to mam te miesnie naciagniete i czuje je jak robie a jak robie na klate to wogole klaty nie czuje o co chodzi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
Rozgrzewka jest?
Może za mały ciężar wkładasz, na trening klatki piersiowej.


pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1929
nie, jestem chudy i daje 30kg obciazenia plus maszyna i z łatwością mi to nie przychodzi rozgrzewka jako taka jest na rowerku 5 min i rozciaganie z 2 min

Zmieniony przez - wacmajster w dniu 2009-02-13 19:21:42
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
Ćwicz dalej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6851
tyle że rozgrzewka to jakieś 15 min a nie 7
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
Co do rozgrzewki to pojeździj 15 min na rowerku , porozciągaj wszystkie grupy miejscowe i jakieś 3 serie rozgrzewkowe.

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-02-13 19:31:29
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 178 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3107
wacmajster napisz jakie cwiczenia robisz?
jesli chodzi o wyciskanie to sciagnij lopatki maksymalnie i lekko odegnij kregoslup(tzn mostek)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1929
ćwicze na maszynie podnoszac ja do gory nad klatką niby nie jest tak łatwo ale wcale nie mam napiętych mięsni klatki ani nic nie czuje :(
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
Wklej ankietę i plan.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3223
to może dlatego że robisz tylko jedno ćwiczenie na klate a dla klaty to za mało...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1929
nie mam cwiczenia dobiera mi trener iz jestem poczatkujacy za duzo ich narazie nie robie cwicze 1 cwiczenia na kazda partie ciala na maszynach
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zero efektów, zero !!!!! POMOCY

Następny temat

klatka skos w dół

electro
Polecane artykuły