SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gofry owsiano-cebulowe na ostro

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13866
Gofry owsiano-cebulowe na ostro

Składniki:

100g płatków owsianych
200g białek ( z 5-6 jaj)
jedna średnia cebula
2 łyżeczki koncentratu pomidorowego
przyprawy w zależonści od gustu (ja dodaje pieprz, chili, bazylie)

Wykonanie:

1. Płatki owsiane mielimy na mąkę
2. cebulkę kroimy bardzo drobno
3. ubijamy białka
4. Do białek wsypujemy mąkę owsianą,przyprawy, cebulkę, koncentrat pomidorowy.
i robimy ciasto
5. Pieczemy w gofrownicy.

SMACZNEGO




Skłądniki odżywcze:(bez koncentratu pomidorowego i cebulki)

białko: 34g
ww: 63g
tł: 7g




Zmieniony przez - PakerConan w dniu 2009-02-11 13:01:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29465
mniam :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1084
Wygląda smakowicie. Tylko nie mam gofrownicy Wiec nie zrobię
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 17026 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 105051
dobry patent z tym że jeszcze na to (gotowe juz gofry) mięsna posypka z kuraka, pokrojony pomidorek, ogórek , i dla wybranych sos czosnkowy

Sog,
tylko chyba własnie mi sie rozleciala gofrownica ale poskładamy ją
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13866
Dzięki, przepis jest o tyle doby ze właśnie można dużo kombinować, w zależności od gustów i smaków, ale zawsze jest bardzo pyszny
i taka odmiana dla tych co nie mogą już wepchnąć w siebi owsianki .

Poza tym takie placuszki można sobie szamać w szkole w pracy, są bardzo praktyczne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1084
PakerConan Właśnie z tego względu, że są praktyczne bardzo mi pasują. Tylko cholera nie mam gofrownicy :/ Jakiś pomysł żeby to w czymś innym zrobic?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13866
Możesz spróbować na patelce usmażyć lub w na blasze w piekarniku, ale nie wiem jak wyjdzie bo ni próbowałem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4758
ja bym placuszek posmarował dżemem i git majonez
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13866
gnom93 jak smakuje ci dżem połączony ze smakiem cebulii to

Ale są róże gusta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13866
gnom93 jak smakuje ci dżem połączony ze smakiem cebulii to

Ale są róże gusta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3117




w miarę dobredziękuje za przepis
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pyszny kurczak z makaronem ;) Palce lizać!

Następny temat

OMLET łans egein, wersja deserowa LC

electro
Polecane artykuły