SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Śniadanie bez OWSIANKI

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2203
Mam problem z jedzeniem owsiany generalnie nie wezme jej do ust ani platkow kukurydzianych itp.

jakie sniadanie zastapi mi sniadanie z owsianki

prosze o konkrety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
prubowales placka owsianego??

np.jajecznica,ryz/makaron/kasza/chleb,oliwa,warzywa
ryz,mleko/jogurt,WPC,orzechy

jest duzo opcji
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2203
jadlem tak to zamiast owsiany i mleka co moglbym tu dac ??

- 100g platkow owsianych
- 300ml mleka 2%
- 3 jaja cale gotowane
- 100ml soku z marchewki
- maly banan
15 gram siemia lnianego

Zmieniony przez - Strusieq w dniu 2009-01-28 22:52:40
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 507 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13978
ja polecam kanapki z chleba razowego z serkiem wieskim, pomidorem i polędwicą:) w tym przypadku od razu po przebudzeniu dobre jakieś wpc ponieważ białko z serka trochę długo się wchłania.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
130g makaronu z mąki drum/pełnoziarnistego z warzywkami + reszta

Sam obecnie zajadam i elegancko wchodzi

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51046
ja ryż brązowy gotuję z szczyptą soli, a rano zalewam wpc czekoladowym zrobionym na gęsto + orzechy i kawka
mi pasuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2203
super wyprubuje wszystkie warianty sogi dla wszystkich
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
osobiście od pół roku chyba nie jem rano owsianki idzie razowy lub żytni jajecznica z pieczarkami lub pomidorami z puszki wypas polecam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

::prosze o ocene::

Następny temat

Dieta na mase do oceny!?

electro
Polecane artykuły