mam 16 lat, od roku cwicze na silowni i widac efekty, ale dopiero od niedawna zaczalem zwracac uwage na swoj brzuch.
mam dosyc spora opone. nie mam zadnej konkretnej diety, wyeliminowalem tylko wszelkiego rodzaju cukry, tluste i smazone potrawy.. jem malo, ale czesto. od niedawna wykonuje a6w, biegam, chodze na basen i robie brzuszki ..
i tutaj sie pojawia moje pytanie :
Czy to co robilem do tych czas mi wystaczy, czy trzeba jeszcze cos dodac/odjac ?
mam dosyc spora opone. nie mam zadnej konkretnej diety, wyeliminowalem tylko wszelkiego rodzaju cukry, tluste i smazone potrawy.. jem malo, ale czesto. od niedawna wykonuje a6w, biegam, chodze na basen i robie brzuszki ..
i tutaj sie pojawia moje pytanie :
Czy to co robilem do tych czas mi wystaczy, czy trzeba jeszcze cos dodac/odjac ?
"rock'n'roll is not pollution, rock'n'roll is just a rock'n'roll"
Krzysztof Piekarz
