Szacuny
8
Napisanych postów
507
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
6268
mam 2 pytanka!
1.co to jest ten ovopol?
2.jaki suplement poradzicie mi na masę w granicach 150zł. i przydało by sie najmniej 3kg. tego suplementu
A chce to brac z kreatyną TREK(300g.) bo to juz kupiłem.
Z góry dziękuję.
Za pomoc SOG.
Jak będę wielki to będę chciał być jeszcze większy!!!
Szacuny
761
Napisanych postów
16449
Wiek
46 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
169412
Ovopol jest to białko jaja kurzego dla sportowców.
Na mase kup sobie najlepiej jakiegos gainera w tej cenie powinienes kupic 3 kilo jakiegos sredniej klasy gainera.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
jest to zwykle bialeczko jaja kurzego (1kg-260sztuk jaja),a na mase hmm moze super mass profesjonal koszt ok.110 zl za 3 kilo? POczekaj jeszcze na wypowiedzi innych...
Oko za oko, zab za zab - a czemu dupa za pieniadze?
Szacuny
26
Napisanych postów
3338
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
15112
Do kreatyny powinieneś kupić albo glukozę - tylko po niej rośnie oponka, albo rybozę - za 150zł kupisz około 3 puszek, do 300g kretyny wystarczy. Sama kreatyna przyswaja dosyć ciężko. A jeżeli nie jesteś tym zainteresowany, to kup gajnera tak jak radzili poprzednicy.
Szacuny
12
Napisanych postów
3695
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
35058
Szkieletor jeśli masz 150 zł to na mase polecam Super Mass`a Hitec` (110zł ) do tego jeszcze dokup białeczko Ovopolu (32zł) z kreatyna to będzie bardzo dobre masowe połączenie.
btw
a wyczerpujące info o Ovopolu wysłałem ci via mial
Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Szkieletor, jak wiesz, ovopol można kupić u Hossego; jeżeli chcesz kupić coś do tego, a nie chcesz dwa razy płacić za przesyłkę, zapraszam na muscle.pl
wszystko pójdzie w jednej paczce