SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ovopol? Co na masę??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6268
mam 2 pytanka!
1.co to jest ten ovopol?
2.jaki suplement poradzicie mi na masę w granicach 150zł. i przydało by sie najmniej 3kg. tego suplementu
A chce to brac z kreatyną TREK(300g.) bo to juz kupiłem.
Z góry dziękuję.
Za pomoc SOG.

Jak będę wielki to będę chciał być jeszcze większy!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6268
dzięki za pomoc kazdy SOG- i na dniach wpadam hosse do muscle.pl zamawiac !

Jak będę wielki to będę chciał być jeszcze większy!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
Ovopol jest to białko jaja kurzego dla sportowców.
Na mase kup sobie najlepiej jakiegos gainera w tej cenie powinienes kupic 3 kilo jakiegos sredniej klasy gainera.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jest to zwykle bialeczko jaja kurzego (1kg-260sztuk jaja),a na mase hmm moze super mass profesjonal koszt ok.110 zl za 3 kilo? POczekaj jeszcze na wypowiedzi innych...

Oko za oko, zab za zab - a czemu dupa za pieniadze?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15112
Do kreatyny powinieneś kupić albo glukozę - tylko po niej rośnie oponka, albo rybozę - za 150zł kupisz około 3 puszek, do 300g kretyny wystarczy. Sama kreatyna przyswaja dosyć ciężko. A jeżeli nie jesteś tym zainteresowany, to kup gajnera tak jak radzili poprzednicy.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 35058
Szkieletor jeśli masz 150 zł to na mase polecam Super Mass`a Hitec` (110zł ) do tego jeszcze dokup białeczko Ovopolu (32zł) z kreatyna to będzie bardzo dobre masowe połączenie.

btw
a wyczerpujące info o Ovopolu wysłałem ci via mial

Pozdrawiam;
Hosse
gg 1135964

Hosse

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkieletor, jak wiesz, ovopol można kupić u Hossego; jeżeli chcesz kupić coś do tego, a nie chcesz dwa razy płacić za przesyłkę, zapraszam na muscle.pl
wszystko pójdzie w jednej paczce

ewentualnie zamów u Hossego on mi przekaże

pozdrawiam

Maciej Kamiński
www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16169
ZA 150 ZL MOZESZ KUPIC 3KG SMP I KG BIALECZKA OVOPOLU.

NUCEK
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie: 110zł hitec super mass 3kg + 32 ovopol 1 kg + 10zł przesyłka (bez żadnych kosztów dodatkowych)

razem 152zł

a ponieważ chciałeś 150zł, to dla równego rachunku niech będzie

pozdrawiam

Maciej Kamiński
www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 35058
Szkieletor jeśli powyższa propozycja Ci odpowiada skontaktuj się ze mną.

Pozdrawiam;
Hosse
gg 1135964

Hosse

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6268
dzięki za odp. macie SOGi ,a co myślicie o AMerican Muscle 4.5kg. za 136zł

Jak będę wielki to będę chciał być jeszcze większy!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6268
hosse pomyślę jeszcze a jak by co to dam ci znać-myśle ze to moze byc dobre rozwiązanie a ile czekałbym na przesyłkę ?

Jak będę wielki to będę chciał być jeszcze większy!!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sklepy ???????????????????

Następny temat

Therma PRo a tabletki antykoncepcyjne!!!!!!!!!

electro
Polecane artykuły