siema :P mam do was pytanie cwicze na silowni o dponad roku ipodciagam sie na drazku bez problemu 15 razy 4 serie :p a moim pytaniej jest to ze jak podciagam sie do karku to zle czy dobrze ?? bo czytalem ze stawy sie niszcza szybciej ale czy to prawda??
Ćwicz......idz dalej......bądz MISTRZEM
http://forum.strong4u.pl rowniez dobre forum
Krzysztof Piekarz