SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czym "zagryzać" twaróg??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20096
Jak wyżej --> Czym "zagryzać" twaróg, czyli co jesc razem z twarogiem, aby nie czuc tego ochydnego smaku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3125
Ochydnego??!! mniam, mniam, polej jogurtem, daj ryżu albo makaronu i wcianaj

Ale to chyba w kuchni powinno być.

Zmieniony przez - Czehu w dniu 2008-12-30 22:17:40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29465
szamaj jajka zamiast twarogu :)
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3125
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20096
dodam jeszcze, ze to moj ostatni posiłek, wiec nie moge dawac za duzo weglowodanow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6133
warzywem

każdy rozstęp to postęp

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11521
pół tłusty jest spox i można normalnie jeść, ale jak dla mnie tłusty blee, dodawałem do niego albo dzem albo miód

CHWDP wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy
Śmierć konfidentom tak zostałem wychowany CHWDP CHWDP CHWDP...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3125
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22336
Rozdrob twarog, walnij to do szejkera i pijj z odzywką bialkową czy jakims gainerem jak tak robie idzie szybko nawet smacznie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
walnij troche mleka rozdrobnij na luzniejsza mase dodaj cebulki/szypiorka troche soli itp i gitara :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta CKD------->>> Prosze o ocene i ewentualną korekte oraz rady.

Następny temat

Mała redukcja na biodrach.

electro
Polecane artykuły