SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym zastąpić twaróg?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Witam wszystkich!

Znalazłem tutaj taką dietę (patrz zdjęcie). Wszystko pasuje tylko nie przepadam za twarogiem i serkiem wiejskim ktoś ma pomysły czym "to" zastąpić lub z czym to zjeść aby było smaczniejsze? Wpychałem na siłe ale zjadłem tylko połowe dalej nie dałem rady bo myślałem że zaraz zwymiotuje ;D

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
Możesz wymienić na jakąś rybkę, chude mięso wołowe czy z kurczaka czy nawet na odżywkę białkową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
A zapomniałem dodać mam 185 wzrostu i 60kg wagi czy ta dieta jest dla mnie dobra??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
Napisaleś wyzej że wszystko pasuje. Obliczyleś sobie wogole zapotrzebowanie kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Nic nie liczyłem, znalazłem tą dietę i myślę ze jest ok, dlatego pytam bo chyba poszedłem zbyt bardzo na łatwiznę. ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Każdy ma inny organizm, najpierw powinieneś wyliczyć swoje zapotrzebowanie i wtedy możesz patrzeć czy dieta pasuje. W ogóle masz mutant massa? xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 706
masz dobra niedowage,tez tyle wazylem przy tym wzroscie. Musisz sie dobrze wziasc za szamanie,i powinienes pojsc z ta dieta na jakies 73-75 kilo

Zmieniony przez - daveliszka w dniu 2014-03-18 00:04:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8592
ja np ostatni posilek mam salmon a puzniej caseine.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do poprawy - kompleksowo.

Następny temat

Jak ułożyć dietę ?

WHEY premium