Witam, dopiero zaczynam przygodę z wyciskaniem ciężarów i jako początkujący na początek :D chcę kupić tą ławkę:
http://allegro.pl/item512812816_okazja_lawka_modl_reg_stojaki_telto2.html
Czytałem podobny temat ze stycznia tego roku i doradzaliście ławkę z oddzielnymi stojakami ale ja nie znalazłem nic godnego.. (>270zł).
Pisaliście też, żeby autor tego poprzedniego postu zrezygnował z ławki z rozpiętkami bo i tak nie będzie ich używać. Dlaczego? Ja myślę, że to dobry przyrząd.. ?
Proszę o ocenę w/w ławki.
Dzięki.
PS. Wybrałem tą ławkę, bo ma dużo regulacji. Inne w tej cenie nie mają.
Weźcie także pod uwagę, że chciałbym rozwinąć wszystkie mięśnie górnej partii, dlatego szukam ławki wielofunkcyjnej (wiadomo, że nie wszystkie mięśnie na jednym przyrządzie ale chociaż kilka), a wszystko w jednym bo mam mały pokój..
PPS. Rozważam jeszcze zakup tej http://allegro.pl/item512738650_lawka_z_modlitewnikiem_atomyc_rece_i_nogi_wawa.html
Proszę o oceny.
Zmieniony przez - tomcio0107 w dniu 2008-12-30 04:34:49
http://allegro.pl/item512812816_okazja_lawka_modl_reg_stojaki_telto2.html
Czytałem podobny temat ze stycznia tego roku i doradzaliście ławkę z oddzielnymi stojakami ale ja nie znalazłem nic godnego.. (>270zł).
Pisaliście też, żeby autor tego poprzedniego postu zrezygnował z ławki z rozpiętkami bo i tak nie będzie ich używać. Dlaczego? Ja myślę, że to dobry przyrząd.. ?
Proszę o ocenę w/w ławki.
Dzięki.
PS. Wybrałem tą ławkę, bo ma dużo regulacji. Inne w tej cenie nie mają.
Weźcie także pod uwagę, że chciałbym rozwinąć wszystkie mięśnie górnej partii, dlatego szukam ławki wielofunkcyjnej (wiadomo, że nie wszystkie mięśnie na jednym przyrządzie ale chociaż kilka), a wszystko w jednym bo mam mały pokój..
PPS. Rozważam jeszcze zakup tej http://allegro.pl/item512738650_lawka_z_modlitewnikiem_atomyc_rece_i_nogi_wawa.html
Proszę o oceny.
Zmieniony przez - tomcio0107 w dniu 2008-12-30 04:34:49
Krzysztof Piekarz