SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Który drążek do podciągania kupić..

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1413
Chce kupić sobie drążek, ale nie wiem który wybrać. Bardzo bym was prosil o jakies rady. Oto te drążki:
1. http://allegro.pl/item514076634_drazek_do_podciagania_do_sufitu_na_6_chwytow.html
2. http://allegro.pl/item510340400_nowy_kelton_drazek_do_sufitu_hd9.html
3. http://allegro.pl/item507770528_drazek_do_sufitu_6_chwytow_niezniszczalny.html

z góry dzięki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1748
ostatni najlepiej sie prezentuje...
bierz

"Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć aby się nim stać"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 152586
Drążek nie ma się prezentować tylko być praktyczny i wytrzymały.
Z tych co podałeś moim zdaniem KELTON. Kosztuje tyle co MASIV i jest tańszy od tego pierwszego (firma no name ). Ma podobnie jak pierwszy gumowe rączki a dzięki temu jest lepszy uchwyt. No i firma... KELTON to nie jakieś g**** tylko jedna z lepszych marek na polskim runku.

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2008-12-25 16:31:09

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1748
"prezentuje" czyli chodzi mi o wyglad i praktycznosc czlowieku

"Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć aby się nim stać"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1746
ja polecam zwykly prosty drazek bez tych zagiec do dolu i dodatkowych uchwytow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2242
Drążek Keltona - jest ekstra, wiem bo mam. Keltonowe gumowe rączki w miejscu gdzie chwytamy są naprawdę fajne, zero odcisków i nie wypadają. Kelton jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Osobiście wolę kupować markowe sprzęty (z wiadomych przyczyn). Nie wiem jak u innych firm, ale Kelton dorzuca jeszcze gwarancję. Dla mnie wybór jest oczywisty only Kelton!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7521
Też bym polecał Keltona kumpel go ma i jest zadowolony.

"Mamy moc w sobie więc dla równowagi Nie potrzebne nam sterydy, nie potrzebne dragi"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31970
Widze Kelton ma gumy na części gdzie chwytamy. czyli tutaj + dla tego drążka

EDIT.Albo ślepy jestem

Zmieniony przez - Agresst w dniu 2008-12-25 18:24:16

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw

Następny temat

Zrób sam itd itp

electro
Polecane artykuły