A wiec tak moim głównym celem jest 15kg czystej masy miesniowej przez 2,5 miesiąca plan i dieta jest juz zrobiona
Mam takie suple i odżywki:
6kg OLIMP Profi Whey Mass
400 kap mono treca
500g KnockOut i NitroBolonII 700g jak najlepiej to brać w jakich porach może coś dokupić coś wywalić
?
Mam takie suple i odżywki:
6kg OLIMP Profi Whey Mass
400 kap mono treca
500g KnockOut i NitroBolonII 700g jak najlepiej to brać w jakich porach może coś dokupić coś wywalić
?
Krzysztof Piekarz