SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odzywki ? cel masa i sila

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 629
-Staż- pol roku , ale to raczej takie amatorskie , czasem sie cwiczylo i tak z nudow czasem, ostatnie dwa miesiace juz powaznie i regularnie
-Wczesniejsze kuracje - brak
-Dieta - niestety typowych diet np na mase itd nie jestem w stanie trzymac z powodu wielu czynnikow ale staram sie rozny sposob.
-Cel - masa i sila

- wiek 18
- wzrost - 172
- waga 61

Witam. Od 2 miesiecy zacząłem powaznie cwiczyc na silowni . I chciałbym coś przybrać na masie, bo z ogolu jestem dosyc chudy, tzn rece itd (biceps tylko 28cm) .Moze za wyjatkiem brzucha gdzie troche (nawet duzo) tluszczu mi sie zebralo, moze to dlatego ze mam wystajace kosci biodrowe ale nad brzuchem tez zaczynam pracowac. Ogolnie to chcialbym wiadomo przybrac na sile, a bez masy tego tez raczej tak szybko nie zrobie. No i masa tez sie przyda :D Dlatego zwracam sie do Was z pomoca jakie odzywki byście mi poolecili. Mysle ze pewnie dobrym rozwiazaniem bedzie Grainer , ale teraz pytanie jaki ? I czy tylko Grainer czy do tego coś jeszcze. Prosiłbym o pomoc, z groy dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12784
ja polecam gainfasta bo sprawdzony i dobry w smaku jak pudyn i sklad super:D tylko to jest tylko wtedy jesli bedziez juz chcial cwiczyc a jak to mowisz nie bedziesz mogl trzymac tej diety to tym uzupelniaj braki z tym ze wiadomo ze odzywka nie zdziala tyle co mieso wiec cudow sie nie spodziewaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13123
Polecamy dietę i wytrwałość

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4827
bez diety nawet odżywki ci nie pomogą

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12784
biceps 28chyba cos zle mierzyles jake nie masz ulozonej diety i nawet jej nie trzymasz to kasa pojdzie w bloto .. wszystko po kolei najpierw dieta potem suple no a jesli i tak masz w dupie takie gadanie to bialko albo gainer dla uzupelenienia brakujacych posilkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
pisalem juz chyba ze nie jestem w stanie trzmac nawet 90% diety z róznych pwoodow. Nie bede wymienial. Nie to ze nie chce ale po prostu nie moge. Choc staram sie ja wypelniac w jak najwiekszy sposob, dlatego to pytanie o odzywke np Grainera ktory pomoze w wypelnieniu diety,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czemu niby zle mieżylem ? niestety taki mam ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13123
Jak nie możesz trzymac diety to czasu na treningi tez pewnie nie masz, wiec po co ci suple? Pochwalić sie koleżanką chcesz ze pijesz coś

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
:D nie jestes w stanie trzymac 90% procent diety to co ty jesz.... :D nikt nie ma czasu na takie jedzenie z wiadomych powodow praca szkola itp no ale jak sie chce to sie robi a od samej odrzywki nie urosniesz wiec nie trac kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
widze ze niektorym ludziom nie da sie niektorych rzeczy przetlumaczyc. I ci dalej swoje ... eh Poprostu nie moge trzmac diety w 100% ,a na treningi akurat mam czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Podaj swój jadłospis Słuchaj ludzie sie uczą, potem idą do pracy, następnie na trening i jakoś diete trzymaja wiec mi nie piernicz głupot że się nie da! Może sie wstydzisz jeść przy znajomych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1409 Napisanych postów 35562 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 150829
nie wiesz czym jest dieta po prostu...

jedz wiecej

jak mnie to gainer 2 - 3 razy po 50 - 100g dodatkowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreta-pytanie

Następny temat

Różne rodzaje kreatyn wybór na cykl

nutloveb