Od 2 miesiecy chodze na vale tudo w srode i w BJJ w PON
Na siłownie chodzilem 4x w tyg robilem umm splita
pon wt czw piatek
Co teraz? Zrobilem splita 2x po 6tyg +regeneracja co teraz?
Kolejny Split?
Cel oczywiscie masa.
Zalezy mi na silowni jak i na treningach aczkolwiek silownia mysle bardziej.
Na siłownie chodzilem 4x w tyg robilem umm splita
pon wt czw piatek
Co teraz? Zrobilem splita 2x po 6tyg +regeneracja co teraz?
Kolejny Split?
Cel oczywiscie masa.
Zalezy mi na silowni jak i na treningach aczkolwiek silownia mysle bardziej.
Krzysztof Piekarz