SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc w sprawie zakupu supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
Witam, a więc tak się zdarzyło że wpadło mi do kiermany kilka stówek i chciałbym za to kupić jakieś dobre suple.
Ćwicze od 11msc, stosuję się do diety cow carb ponieważ jestem raczej endo.
Zdjęcia dostępne pod linkiem:
https://www.sfd.pl/17,5_lat,_staż_treningowy_11msc_kilka_fotek-t455278-s1.html

Dokładnie ma do zainwestowania ok 300zł, z tego co już ogładałem to myślę o zainwestowaniu w jakieś dobre białko np QNT (na sklepie sfd dobre ceny), do tego animal paka i cell pumpa.

Proszę o opinie, propozycje i porady.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1017
Białko dobry wybór jak jesteś endo jak to pierwszy twój cykl proponuję mono a jak już brałeś ze 2 razy to ***nij staka może być cell pump ewentualnie storm KO HP XP

Dzień bez treningu to dzień stracony

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1017
Uważaj z kaloriami bo się zalejesz.

Dzień bez treningu to dzień stracony

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106

"Vide cui fidas"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac:)

Następny temat

2xCp czy mono+Cp?

electro
Polecane artykuły