SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak z tymi kaloriami ?? :O

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15998
witam przed chwilką meczyłem sie aby obliczyc moje zapotrzebowanie na Kcal i obliczyłem 1923 Kcal.
napisałem sobie równiez dietke ale nie wiem czy liczba Kcal w tejze diecie nie przekracza 2000 kcal moglibyscie rzucic okiem i dac kilka cennych wskazówek jak obliczac kalorie w daniach bo to jest chyba w tej całej zabawie najgorsze i zarazem najtrudniejsze :D
a oto moja dietka
Sniadanie :
2 jajka na twardo , ciemny chleb , herbata
II śniadanie
Kanapka z sałatą , pomidorem , ogórkiem , papryką ,szynką z ciemnej bułki
Obiad
Torebka ryżu + pierś z kurczaka+ marchewki pomidory ogórki (warzywa) usmarzone na oliwie z oliwek na patelni
Podwieczorek
Tuńczyk z pomidorkiem
Kolacjia
Ser biały z dżemem + herbata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
podwieczorek.


generalnie dieta jest średnia,
a wyliczanie - tabele kcal - wpisz w google, a znajdziesz.


pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15998
a dlaczego średnia koniu ??
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
lipne węgle i ich rozmieszczenie, brak tłuszczy,nie wiemy o tobie nic.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15998
a jakie info mam o sobie wypisac :
17 lat
122 kg
183 cm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4584
przy tej wadze, zdecydowanie za male kcal sobie wyliczyles. Ja robie redukcje z wagi 95kg, kcal ustalilem na poziomie 2400 i leci waga 1kg tygodniowo w dol. 4 tygodnie, 4 kilo spadło.

Przesadziles z waga, jak przytniesz kcal za bardzo to schudniesz ostro takze z miesni, czego na pewno nie chcesz. Druga sprawa, ze zostanie Ci nadmiar skory, ktory bedzie wygladal zle i nieestetycznie.

Ale zrobisz co uwazasz, nie?
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
ja tam na redukcji poniżej 3000 kcal nie schodzę.


pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15998
ooj chyba macie racjie bo znalazłem kalkurator i wyliczoyłem sobie ze :

waga ciała - 120
współczynnik aktywnosci (10 - 18) - 13 ( tak trzeba było wpisac przy redukcji
udział węglowodanów w % -30
udział białek -35
udział tłuszczy - 35
wynik ---->
zapotrzebowanie na kcal - 3432
kalorie z węglowodanów - 1030
kalorie z białek - 1201
kalorie z tłuszczy - 1201
zapotrzebowanie ---->
ilosc weglowodanów w [g] - 257
ilosc białek - 300
ilosc tłuszczy - 133

i moje pytanko jest takie -
co wpisac w te udziały i czy ten kalkulator dobrze działa ??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta wysokowęglowa czy low carb???

Następny temat

Suple na redukcje dla 41-latka

electro
Polecane artykuły