Witam!!
Ma, takie pytanko . A wiec chodzi mi o to czy bedzie dobre zrobienie redukcji miedzy cyklami??
Pozdrawiam
Ma, takie pytanko . A wiec chodzi mi o to czy bedzie dobre zrobienie redukcji miedzy cyklami??
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

