Mam jeszcze pytanie(a)
Mam teraz jakieś 35 - 36 cm w bicepsie, w marcu było jakieś 32-33, czy jest możliwe czy jak potrenuje z rok to będę miał 40 cm.
Trenując w domu oczywiście
Mam teraz jakieś 35 - 36 cm w bicepsie, w marcu było jakieś 32-33, czy jest możliwe czy jak potrenuje z rok to będę miał 40 cm.
Trenując w domu oczywiście