Od kilku miesiecy stoje w miejscu...Mojego Profilu juz dawno nie zmienialem (to znaczy zmienialem ale nie to co trzeba..).
Kreatyna juz mnie nie "paca", kilka ładnych cyklów juz za mna..nie wiem moze powiniem cytrynian zarzucic albo pirogromian..
-Masa stoi w miejscu, nie moige przytyc nawet kilograma...
-z siłą jak z masą..Ciagle wyciskam,podrzucam,podciagam itp itd.tyle samo.
-Szlag mnie trafia,chce rosnąć dalej na odzywkach,nie chce koxu ale czemu juz nie jest tak jak dawniej? Morze powiniem kupic najdroższe produkty i cisnąć końskie dawki ?
Kreatyna juz mnie nie "paca", kilka ładnych cyklów juz za mna..nie wiem moze powiniem cytrynian zarzucic albo pirogromian..
-Masa stoi w miejscu, nie moige przytyc nawet kilograma...
-z siłą jak z masą..Ciagle wyciskam,podrzucam,podciagam itp itd.tyle samo.
-Szlag mnie trafia,chce rosnąć dalej na odzywkach,nie chce koxu ale czemu juz nie jest tak jak dawniej? Morze powiniem kupic najdroższe produkty i cisnąć końskie dawki ?
Krzysztof Piekarz
)))))))