Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
2
szukalem w googlach i nie moglem trafic;/ moze ktos chodzi do nyskiego klubu teakwondo i wie gdzie to jest... ps jaka atmosfera? moze link na stronke? prosze o odpowiedz...
Szacuny
1
Napisanych postów
78
Wiek
38 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
711
Gimnazjum Nr.3 ul.Kościuszki 3
Środa i Piątek godz. 16:30
Zajęcia prowadzi Instruktor taekwon-do Marek Wyka 4 Dan
Wpadaj bo brakuje jeszcze osob,a treningi sa dosc ciekawe.
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
2
Heh chcialbym ale cuż ałtobusy mi nie pasuja bo bym musial w budzie zostawac i czekac 1.5h na trening i dopiero po treningu do chaty (zbieg okolicznosci ucze sie w gim.3 a nie wiedzialem ze tam jest TKD wielkie thx za odpowiedz