Siemanko, mozecie napisac co jecie? tzn nie to ze 2-3 gram bialka na kilogram wagi przy robieniu masy itd. Nie chodzi mi o proporcje tylko o produkty i przyrzadzone z nich papu :) Widzialem na forum fajne przpisy na kuraka w roznych postaciach, kuskus z tunczykiem czy jajca w postaci plackow, omletow. A jak sobie radzicie z zarciem w pracy czy na uczelni?
Ja np rano jem platki z mlekiem, za 3 godziny siedze juz na wykladach i nie mam opcji urzadzania sobie piknikow wiec tradycyjnie jem kanapki z czarnego chleba z jakas padlina i np.ogorkiem ( czasami kupuje "Pysio" ten ryz na mleku (ma troche weglowodanow i generalnie wapn i inne mleczne ******lki ). W domu przed treningiem jakis ryz z sosem, po treningu ryz z maslanka i bananem, pozniej normalny obiad i wieczorem tunczyk z chlebem albo placuch z jajec.Jak zapomne o zakupach to jem jakas wedline, albo np czerwona fasole z puszki, ewentualnie bob. A wy co jecie? Mozecie podac jakis taki swoj calodzienny jadlospis? Moze ktos cos fajnego poda?
Pozdrowki
042
042
Ja np rano jem platki z mlekiem, za 3 godziny siedze juz na wykladach i nie mam opcji urzadzania sobie piknikow wiec tradycyjnie jem kanapki z czarnego chleba z jakas padlina i np.ogorkiem ( czasami kupuje "Pysio" ten ryz na mleku (ma troche weglowodanow i generalnie wapn i inne mleczne ******lki ). W domu przed treningiem jakis ryz z sosem, po treningu ryz z maslanka i bananem, pozniej normalny obiad i wieczorem tunczyk z chlebem albo placuch z jajec.Jak zapomne o zakupach to jem jakas wedline, albo np czerwona fasole z puszki, ewentualnie bob. A wy co jecie? Mozecie podac jakis taki swoj calodzienny jadlospis? Moze ktos cos fajnego poda?
Pozdrowki
042
042
042
Krzysztof Piekarz
