witam,teraz bedzie moj 5 cykl,wczesniej bralem 3 razy monohydrat,a ostatni cykl to jablczan kreatyny,bialko,gainer i aminokwasy.Nad 5 cyklem myslalem tak:
-xpand przed treningiem
-olimp mega caps po treningu i w dni nie treningowe
-z 2 kilo bialka jeszcze dokladnie nie wiem jakiej firmy
-i jeszcze zostaly mi aminokwasy z poprzedniego cyklu sports one BCAA+ Gpower
albo myslalem jeszcze nad zestawieniem odzywek shock therapy + storm,Co o tym sądzicie?,
-xpand przed treningiem
-olimp mega caps po treningu i w dni nie treningowe
-z 2 kilo bialka jeszcze dokladnie nie wiem jakiej firmy
-i jeszcze zostaly mi aminokwasy z poprzedniego cyklu sports one BCAA+ Gpower
albo myslalem jeszcze nad zestawieniem odzywek shock therapy + storm,Co o tym sądzicie?,
Krzysztof Piekarz

