Witam po dość długiej przerwie
Przerwa była spowodowana chorobą (grypa), później były problemy z motywacją do ćwiczeń, ale teraz wracam i myśle, że już nie zabraknie mi chęci do treningu. Zaczynam więc od nowa.
Cele tak jak w poprzednim dzienniku czyli nabranie siły i troszke masy.
Chciałbym też żeby ten dziennik pokazał niektórym, że w domowych warunkach bez sprzętu tez można coś zdziałać
Wymiary:
Wzrost:180cm
Waga:72kg
Biceps:30cm
Wyniki siłowe:
Pompki:w seriach 15x3 lub 25 za jednym razem;)
Podciąganie na drążku: "aż" jedno podciągnięcie
Trening:
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html
Tym planem chcę jechać 3-4 miesiące. Zobaczymy jakie będą efekty i najprawdopodobniej przerzucę się na trening dla średniozaawansowanych. W dalszych planach jest siłka i treningi SW
Poniedziałek/Środa/Piątek Trening dla początkujących
*zamiast podciągania na drążku jakie jest zaproponowane w tym treningu mawashiego, będę się podciągał z pomocą nóg, a opuszczał powoli samemu.
Wtorek/Sobota
Bieganie(jak pogoda pozwoli) lub Skakanka (troszkę kondycji się przyda
).
DIETA
Nie mam ścisłej diety jednak wyliczyłem, swoje zapotrzebowanie na około 3000kcal. Tak to mniej więcej będzie wyglądać:
Śniadanie:
Jajecznica
chleb razowy z polędwicą
pomidor
herbata
W szkole:
kanapki z chleba razowego z polędwicą
owoc
woda
Obiad:
To co mama ugotuje
Często ziemniaki i schabowy czy tam kurak
Po treningu:
banan
Ryż, tuńczyk (lub kurak)
Kolacja:
Twaróg półtłusty
Miód
b: 2g
ww: 3,5g
t: 1,3g
*na kg masy ciała
Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia mojego dziennika.
Zmieniony przez - xKuba92x w dniu 2008-11-15 13:00:30
Przerwa była spowodowana chorobą (grypa), później były problemy z motywacją do ćwiczeń, ale teraz wracam i myśle, że już nie zabraknie mi chęci do treningu. Zaczynam więc od nowa.
Cele tak jak w poprzednim dzienniku czyli nabranie siły i troszke masy.
Chciałbym też żeby ten dziennik pokazał niektórym, że w domowych warunkach bez sprzętu tez można coś zdziałać
Wymiary:
Wzrost:180cm
Waga:72kg
Biceps:30cm
Wyniki siłowe:
Pompki:w seriach 15x3 lub 25 za jednym razem;)
Podciąganie na drążku: "aż" jedno podciągnięcie
Trening:
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html
Tym planem chcę jechać 3-4 miesiące. Zobaczymy jakie będą efekty i najprawdopodobniej przerzucę się na trening dla średniozaawansowanych. W dalszych planach jest siłka i treningi SW
Poniedziałek/Środa/Piątek Trening dla początkujących
*zamiast podciągania na drążku jakie jest zaproponowane w tym treningu mawashiego, będę się podciągał z pomocą nóg, a opuszczał powoli samemu.
Wtorek/Sobota
Bieganie(jak pogoda pozwoli) lub Skakanka (troszkę kondycji się przyda
).
DIETA
Nie mam ścisłej diety jednak wyliczyłem, swoje zapotrzebowanie na około 3000kcal. Tak to mniej więcej będzie wyglądać:
Śniadanie:
Jajecznica
chleb razowy z polędwicą
pomidor
herbata
W szkole:
kanapki z chleba razowego z polędwicą
owoc
woda
Obiad:
To co mama ugotuje
Często ziemniaki i schabowy czy tam kurak
Po treningu:
banan
Ryż, tuńczyk (lub kurak)
Kolacja:
Twaróg półtłusty
Miód
b: 2g
ww: 3,5g
t: 1,3g
*na kg masy ciała
Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia mojego dziennika.
Zmieniony przez - xKuba92x w dniu 2008-11-15 13:00:30
Krzysztof Piekarz

). Przez najbliższe 2 tygodnie jadę dwa obwody, a później do wale do pieca...jeszcze jeden