SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prosze o pomoc w ustaleniu treningu na siłe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 389
witam. prosze o pomoc w ustaleniu treningu na siłe. mam 185cm wzrostu, waze 85 kg. cwicze dopiero 2 miesiace.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 85

Wzrost: 185

Cel treningowy: przyrost siły

Staż treningowy na słowni: 2 mies.

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): podstawowe

Dieta: -

Przeciwskaznania medyczne: astma

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29299
wysłanych artykułów
--------------------------------------------------------------------------------
1
--------------------------------------------------------------------------------

L. przecz. artykułów
--------------------------------------------------------------------------------
0
Proszę poczytaj na forum!

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2060
witam. prosze o pomoc w ustaleniu treningu na wygląd. mam 180cm wzrostu, waze 74 kg. cwicze dopiero 2 miesiace.

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 74

Wzrost : 180

Cel treningowy :rzeźba

Staż treningowy na słowni : 2 mies.

Uprawiane inne sporty :wszystkiego po trochu

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : podstawowe

Dieta : -

Przeciwskaznania medyczne : -

Zażywane suplementy : -
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164
co do tego na gorze, astme mozna zaleczyc treningami na silowni, plus cos na kondycje..

dzieki za odpowiedzi

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 389
fajnie ze uzyskałem info
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Timki74

po co ty w ogole sie odzywasz tutaj/ od nabijania postow masz spam posty.



wlodi1234

Plany typowo silowe --> dzial ts i dwuboj, nie tutaj, z takim stazem nie ma wiekszego sensu pchac sie w takie plany bo nic dobrego z tego nie wyjdzie, uloz plan i wklej do poprawy, bo inikt tutaj nic nie uklada.


waler5
uloz i wklej plan to sie poprawi, fbw split etc co wybierzesz od ciebie zalezy, niczego nie bede narzucal.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2060
Nie wiem jak ułożyć plan,może mi ktoś pomoże lub podeśle mi jakiś plan na rzeźbe.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

manga24 / Mam plan :)

Następny temat

górne rejony klatki!

electro
Polecane artykuły