Szacuny
0
Napisanych postów
90
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
2422
Tak jak w temacie:) Jak nabrać dystansu do siłowni, diety itd. Mam niestety tak, że za bardzo wszystko przeżywam:/ Lekkie odstępstwa od diety są dla mnie tragedią i w ogóle jak coś nie idzie po mojej myśli to jestem bliski rzucenia tego wszystkiego
Szacuny
21
Napisanych postów
2533
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
21926
dokłądnie pewnie pisze że 2g białka na kg to ty niwe mozesz opuścic ani g! bo klęska matce sie awanturowałem że żarcia nie robi (posiłki jak już są to nieregularnie ) i w ogóle sam zacząłem sobie robic próbowac jak to bedzie jak bede diete miał, stwoerdziłę mże na takich zasadach i tak nic z tego nie wyjdzie, bez diety też można osiągnąc, cześc ludzi na siłowni nawet o tym nie myśli, pewnie też wyliczałeś ile co kiedy zrobisz ile kg zdobedziesz, powiiem ci tak-o kant dupe potłuc to wszystko, zdrowo sie odżywiaj nie żryj chipsów i nie pij duż ocoli, trenu z dobrą techniką a za dopracowywanie wszystkiego ja kdiety i inne weź sie później, niech twoim celem będzie po prostu przyzwyczajenie mięśni nabranie techniki i omoże przy okazji troche siły i lekko umieśnienia do przodu to sie nie zawidziesz n asiłce, jak wyznaczysz se cel że np to musze zrobic w tyle czasu albo wyglaac tak a nie inaczej to nie dojdzeisz d onizczego zwłaszcza na poczatku
Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-11-10 18:39:38
Szacuny
3
Napisanych postów
515
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
19227
ja polecam na początek terapię wstrząsową:
2 tygodnie ostrego treningu i diety (regularne posiłki, długi sen, właściwy odpoczynek)
...i nagle zrób tydzień totalnej rozwałki, czyli kebaby, balety, siedzenie przed TV i obżeranie się itp.
po tym tygodniu będąc pierwszy raz na siłce odczujesz różnicę
testowane osobiście
Szacuny
0
Napisanych postów
90
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
2422
Wiesz, chce byc silny itd. Cwiczenia sprawiaja mi przyjemnosc, ale za bardzo przejmuje sie gdy cos nie wychodzi i mam chwile zwatpienia Wiadomo, pewnie wiekszosc tak ma, ze mysli czy nie lepiej posiedziec sobie przed tv czy wyskoczyc na hamburgera, ale u mnie jest to bardzo czeste
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Mam podobnie, ale powoli staram się luzować. W wakacje to dopiero było... jak nie zjadłem co 3 godziny to się darłem na wszystkich, miałem humor zrąbany itp, każdy chyba na początku tak ma.