SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak nabrać dystansu?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2422
Tak jak w temacie:) Jak nabrać dystansu do siłowni, diety itd. Mam niestety tak, że za bardzo wszystko przeżywam:/ Lekkie odstępstwa od diety są dla mnie tragedią i w ogóle jak coś nie idzie po mojej myśli to jestem bliski rzucenia tego wszystkiego

Piszcie jak sobie z tym radzicie:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
młody jesteś, zaczynsz dopiero, naczytałeś się głupot i teraz w nie ślepo wierzysz

traktuj to jako hobby, chcesz za szybko osiągnąć cel, dlatego martwisz się o to aby nic nie zepsuć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
Sadze ze z czasem Ci przejdzie na poczatku mialem tak samo.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25375
poczatek tez tak bylo

spokojnie jesli wytrwasz to efekty tez beda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21926
dokłądnie pewnie pisze że 2g białka na kg to ty niwe mozesz opuścic ani g! bo klęska matce sie awanturowałem że żarcia nie robi (posiłki jak już są to nieregularnie ) i w ogóle sam zacząłem sobie robic próbowac jak to bedzie jak bede diete miał, stwoerdziłę mże na takich zasadach i tak nic z tego nie wyjdzie, bez diety też można osiągnąc, cześc ludzi na siłowni nawet o tym nie myśli, pewnie też wyliczałeś ile co kiedy zrobisz ile kg zdobedziesz, powiiem ci tak-o kant dupe potłuc to wszystko, zdrowo sie odżywiaj nie żryj chipsów i nie pij duż ocoli, trenu z dobrą techniką a za dopracowywanie wszystkiego ja kdiety i inne weź sie później, niech twoim celem będzie po prostu przyzwyczajenie mięśni nabranie techniki i omoże przy okazji troche siły i lekko umieśnienia do przodu to sie nie zawidziesz n asiłce, jak wyznaczysz se cel że np to musze zrobic w tyle czasu albo wyglaac tak a nie inaczej to nie dojdzeisz d onizczego zwłaszcza na poczatku

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-11-10 18:39:38

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19227
ja polecam na początek terapię wstrząsową:
2 tygodnie ostrego treningu i diety (regularne posiłki, długi sen, właściwy odpoczynek)
...i nagle zrób tydzień totalnej rozwałki, czyli kebaby, balety, siedzenie przed TV i obżeranie się itp.
po tym tygodniu będąc pierwszy raz na siłce odczujesz różnicę
testowane osobiście

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 446 Napisanych postów 1814 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32060
Nie wpadnij w depresje <-- ciężko sie to leczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1264
"bliski rzucenia tego wszystkiego" ? nie kapuje to albo cos kochasz albo masz to w dupie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2422
Wiesz, chce byc silny itd. Cwiczenia sprawiaja mi przyjemnosc, ale za bardzo przejmuje sie gdy cos nie wychodzi i mam chwile zwatpienia Wiadomo, pewnie wiekszosc tak ma, ze mysli czy nie lepiej posiedziec sobie przed tv czy wyskoczyc na hamburgera, ale u mnie jest to bardzo czeste
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam podobnie, ale powoli staram się luzować. W wakacje to dopiero było... jak nie zjadłem co 3 godziny to się darłem na wszystkich, miałem humor zrąbany itp, każdy chyba na początku tak ma.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkcja odżywek

Następny temat

Początki siłowni. Sprzęt samodzielnie wykonany.

electro
Polecane artykuły