Witam, jestem tu nowy i chciałbym zacząć ćwiczyć w domu. Mam 16 lat, 180 wzrostu 67 kg wiec jestem szczupły. W domu mam hantle 4 kg i ławeczke z obciążeniem razem ze sztanga 50 kg
. Jakie ćwiczenia doradzacie na początek, chodzi mi szczególnie o klate, bo wystają mi lekko żebra na samym dole klatki piersiowej. Chiałbym to poprawić jesli sie da :).Z góry dzięki.
. Jakie ćwiczenia doradzacie na początek, chodzi mi szczególnie o klate, bo wystają mi lekko żebra na samym dole klatki piersiowej. Chiałbym to poprawić jesli sie da :).Z góry dzięki.
Krzysztof Piekarz

nie słuchaj go dieta+ gainerek i jest dobrze-zależy jak bierzesz na ile Ci to starczy,ale specyfik ten ma za zadanie dostarczyć Ci tyle węglowodanów i 