Szacuny
0
Napisanych postów
8
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
147
Witam. Mam 16 lat, ważę 61kg, a moja wysokość to 170cm i ćwiczę 3 miesiące.
Pytanie brzmi: Czy kreatyna w tym wieku i z takim stażem może zaszkodzić ? Jeśli nie to proszę o wybranie dla mnie czegoś na początek.
Szacuny
9
Napisanych postów
1050
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
6160
Przede wszystkim za krotki masz staż i mysle ze tez za malą wiedze w dziedzinie treningu i diety. Od tego nalezy zaczac a pozniej myslec o suplementach. Za jakies 3 miesiace jak bedziesz wiecej wiedzial i poczytasz troche na forum mozesz wrocic z tym pytaniem bo jest teraz na pewno dla Ciebie za wczesnie.