SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Młodość & kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 147
Witam. Mam 16 lat, ważę 61kg, a moja wysokość to 170cm i ćwiczę 3 miesiące.
Pytanie brzmi: Czy kreatyna w tym wieku i z takim stażem może zaszkodzić ? Jeśli nie to proszę o wybranie dla mnie czegoś na początek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
Przede wszystkim za krotki masz staż i mysle ze tez za malą wiedze w dziedzinie treningu i diety. Od tego nalezy zaczac a pozniej myslec o suplementach. Za jakies 3 miesiace jak bedziesz wiecej wiedzial i poczytasz troche na forum mozesz wrocic z tym pytaniem bo jest teraz na pewno dla Ciebie za wczesnie.

pozdrawiam

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
zaszkodzić nie powinna
lecz napewno jeszcze jeżeli chodzi o Twój staż na siłowni nie sprawdzi się w pełni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Jeszcze masz czas na kretkę. Przy dobrym treningu i diecie również osiągniesz dobre wyniki.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
ja dla Ciebie póki co wybieram dobrą dietę i treningi. Na "koks" przyjdzie czas ;] pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VEXTRAGO - PODRÓBKA

Następny temat

Kreatyna po terminie

WHEY premium