SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ćwiczenia nóg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6104
Mam pytanie . Wiem że rozwój nóg jest potrzebny ale jak je ćwiczyć aby się równomiernie rozrastały ... np. jak ćwiczę przysiady ze sztangą to tylko przednia część pracuje , czy są jakieś ćwiczenia ze sztangą bądz hantlami żeby poćwiczyć np wewnętrzną część albo tylną ?

No Pain No Gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
ja jestem endo.

adzik - kozak nie jestem - za duzo przerw teraz mialem , a klatki rozwinac za **** nie moge.

przysiad teraz robie 155 max -wracam po przerwach(rekord moj to 170), MC tez cos kolo tego ale klatka max moj byl 110 :/

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-11-04 22:34:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5396
Rób MC na prostych nogach, wykorzystywane są wtedy mięsnie dwugłowe ud i pośladkowe.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
j/w

Ale - głęboki siad atakuje całość nóg. Jaki jest Twój cały zestaw ćw na nogi ?
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
www.kulturystyka.pl/atlas/ na dole masz opis caaaalych nog
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Czesć f***

wróciłes?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902



Polecam to ćwiczenie, jeżeli dasz radę wykonać

A co do równomiernego rozrostu, to przy przysiadach pracują również pośladkowe oraz dwugłowe, nie jest to ćwiczenie izolowane. Dwugłowe dodatkowo pracują przy plecach - Martwy Ciąg.

Ja robię przeważnie 2 ćwiczenia głównie na czworogłowe np. Przysiady i Syzyfki, następnie jedno na dwugłowe i biorę się za łydki. Jak do tej pory wystarcza

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
raczej ta adzik


jako ze kolega jest nowy - przypomne ze mowiac dwuglowe ud mamy na mysli tylne miesnie uda gdzie poza owym bicepsem wchodzi tez polsciegnisty i polbloniasty )

a i autor jeszcze sie pytal o miesnie wewnetrzne ud - no przydalaby sie maszyna do cwiczen tejze partii gdzie nalezy przywodzic cięzar, jesli nie masz- mozna robisz jej izometryczna wersje - z pilka miedzy nogami miesnie napewno sie wzmocnia
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
Ja kiedyś robiłem takie jakby przysiady boczne Tzn raz na jednej nodze raz na drugiej. Ale nie sądzę, by była konieczność ćwiczeni wewnętrznych osobnym ćwiczeniem, przynajmniej na początku. Przsiady powinny to załatwić

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6104
Dzięki za odpowiedzi a co to są syzyfki ?

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#5 

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
oj syzyfki super cwiczenie juz z 1,5 roku nie robilem (w tym ze rok przerwy ) pamietam jak mialem 25kg talerz na klacie i chcialem dolozyc wiecej ale nie mialem pomyslu jak to utrzymac zaczne sobie je robic chyba =D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie na obniżone ramię

Następny temat

split 4 dni priorytet klata

electro
Polecane artykuły