Mam pytanie . Wiem że rozwój nóg jest potrzebny ale jak je ćwiczyć aby się równomiernie rozrastały ... np. jak ćwiczę przysiady ze sztangą to tylko przednia część pracuje , czy są jakieś ćwiczenia ze sztangą bądz hantlami żeby poćwiczyć np wewnętrzną część albo tylną ?
No Pain No Gain
Krzysztof Piekarz


) pamietam jak mialem 25kg talerz na klacie i chcialem dolozyc wiecej ale nie mialem pomyslu jak to utrzymac