Witam serdecznie. Trenuje juz 3,5 roku przez cały ten okres skupiony byłem na budowaniu masy miesniowej i tak udalo mi sie dobic do 105 kg. Wymiary jakie mam w tym momencie to:
Biceps: 46
Klatka: 124
Udo 67 ( z tym ze na udzie mam sporo tluszczu)
I pas: 94
Postanowilem ze pora wziac sie za redkucje. Nigdy nie ukladalem planu majacego na celu zredukowanie tkanki tluszczowej i teraz prosba do forumowiczow aby troche mi pomogli... Bardzo bym prosil o jakies wskazowki co i jak.
Głownie zalezy mi na spaleniu brzucha oraz nog. Na bicepsie i klatce nie mam tluszczu.
Pierwsze pytanie jakie nasowa mi sie na mysl to ile areobów w tygodniu stosować ? i czy ma to byc trening interwalowy czy tradycyjny.
Biceps: 46
Klatka: 124
Udo 67 ( z tym ze na udzie mam sporo tluszczu)
I pas: 94
Postanowilem ze pora wziac sie za redkucje. Nigdy nie ukladalem planu majacego na celu zredukowanie tkanki tluszczowej i teraz prosba do forumowiczow aby troche mi pomogli... Bardzo bym prosil o jakies wskazowki co i jak.
Głownie zalezy mi na spaleniu brzucha oraz nog. Na bicepsie i klatce nie mam tluszczu.
Pierwsze pytanie jakie nasowa mi sie na mysl to ile areobów w tygodniu stosować ? i czy ma to byc trening interwalowy czy tradycyjny.
Krzysztof Piekarz
Ja też tak jem i jakoś idzie