Szacuny
133
Napisanych postów
9767
Wiek
5 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
23579
Generalnie 2 mies. wystarczą, jednak wszystko zależy od diety i metodyki treningowej. Z suplemetów doradzam HMB + ALC. Na przyszłość pamiętaj, teraz nie robi się już, na zmianę, rzeźby i masy - staraj się zawsze tak ćwiczyć i odżywiać, aby nie łapać zbyt wiele tkanki tłuszczowej.
Szacuny
25
Napisanych postów
5644
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
79473
Sławku a co radzisz brac przez caly czas aby nie obrastac w sadelko? Nie mowie juz o treningu aerobowym po to podstawa.Mam narazie do dyspozycji chrom,fat burnera (hi-tec). Bede mial zamiar dolozyc do tego tez extrakt z zielonej herbaty z Olimpu jak wyjdzie. Jak radzisz to brac i w jakich porach.
Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
Szacuny
133
Napisanych postów
9767
Wiek
5 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
23579
Borsuk, do ciąglej suplementacji nadają się znakomicie: chrom i karnityna.
Karnityna jest witaminą ( wit Bt)i najlepiej stosować ją, tak jak inne witaminy - systematycznie.
Green Tea lepiej stosować okresowo: 3-4 kuracji w roku, po 4-6 tygodni. Organizm przyzwyczaja się do termogeników - trzba więc robić min. 3 tygodniaowe przerwy pomiędzy kuracjami.
Szacuny
25
Napisanych postów
5644
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
79473
A jesli moglbym wieidziec jesli to nie tajemnica ,jakie dawki l-karnityny stosowac? Bo z tego co pamietam to chrom 1 kaps 2 razy dziennie po posilkach najlepiej po srodku dnia.
Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."