SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kiedy robić rzeźbę - na wakacje??!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2959

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czy dwa miesiące wystarczą na zrobienie "skałki"?
czy l-karnityna pomoże czy lepsze HMB?
waga 90kg wzrost 180cm średnio otłuszczony.

pozdrawiam
masa jest masa

lp...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Generalnie 2 mies. wystarczą, jednak wszystko zależy od diety i metodyki treningowej. Z suplemetów doradzam HMB + ALC. Na przyszłość pamiętaj, teraz nie robi się już, na zmianę, rzeźby i masy - staraj się zawsze tak ćwiczyć i odżywiać, aby nie łapać zbyt wiele tkanki tłuszczowej.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak bralbys 550gr kreatyny i 150gr d - rybozy?

lp...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
Sławku a co radzisz brac przez caly czas aby nie obrastac w sadelko? Nie mowie juz o treningu aerobowym po to podstawa.Mam narazie do dyspozycji chrom,fat burnera (hi-tec). Bede mial zamiar dolozyc do tego tez extrakt z zielonej herbaty z Olimpu jak wyjdzie. Jak radzisz to brac i w jakich porach.

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Borsuk, do ciąglej suplementacji nadają się znakomicie: chrom i karnityna.
Karnityna jest witaminą ( wit Bt)i najlepiej stosować ją, tak jak inne witaminy - systematycznie.
Green Tea lepiej stosować okresowo: 3-4 kuracji w roku, po 4-6 tygodni. Organizm przyzwyczaja się do termogeników - trzba więc robić min. 3 tygodniaowe przerwy pomiędzy kuracjami.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
A jesli moglbym wieidziec jesli to nie tajemnica ,jakie dawki l-karnityny stosowac? Bo z tego co pamietam to chrom 1 kaps 2 razy dziennie po posilkach najlepiej po srodku dnia.

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
OLIMP karnityna Forte Plus - proponuje 1 tab przed jednym z posiłków, oraz 2 tab. na dwie godziny przed wysiłkiem aerobowym

szukala
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

DHEA

Następny temat

Suplementacja

electro
Polecane artykuły